Опубліковано: 1-04-2019, 20:22 / Переглядів: 128 / Новини / Конференції


Відбувся другий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 201 Агрономія

   26-28 березня 2019 року на факультеті Агрономії та лісівництва Вінницького національного аграрного університету відбувся другий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 201 Агрономія у 2018-2019 н.р.

   У секційних засіданнях прийняли участь 34 студенти, серед яких представники еліти кращих вищих навчальних аграрних закладів.
   Всі виступи були актуальними та цікавими. Презентації учасників конференції викликали жвавий інтерес і зацікавленість слухачів. Приємно відзначити, що студенти проявили творчий підхід до підготовки та викладення матеріалу своїх робіт, використовуючи для цього різноманітні демонстраційні матеріали та технічні засоби. Окремі доповіді за своїм змістом, новизною та глибиною досліджень вразили членів журі, які активно приймали участь у дискусіях.

   28 березня відбулося підведення підсумків ІІ етапу конкурсу, на якому ректор університету Мазур Віктор Анатолійович, проректор з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності Гончарук Інна Вікторівна та декан факультету Агрономії та лісівництва Дідур Ігор Миколайович привітали переможців дипломами 1-3 ступенів.

   Здобувач факультету захисту рослин ХНАУ ім. В.В. Докучаєва Павленко Олександр (керівник доцент Станкевич С.В.) здобув диплом другого ступеня, а здобувач агрономічного факультету Волков Андрій (керівник – професор ХНАУ Свиридов А.М.) – диплом третього ступеня.

   Вітаємо наших хлопців з перемогою і висловлюємо вдячність керівництву ВНАУ та декану факультету Агрономії та лісівництва за гостинний прийом та організацію конкурсу на високому рівні!

 

   
   
   
   
   
    

Авторизація