Опубліковано: 9-04-2019, 12:53 / Переглядів: 357 / Профорієнтація / Наукова діяльність


ОСВІТА СЛОБОЖАНЩИНИ ТА НАВЧАННЯ ЗА КОРДОНОМ – 2019

   Четвертого–шостого квітня 2019 р. Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва взяв участь у головній освітній події – XV міжнародній виставці «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном –2019». Виставка проходила в приміщенні Палацу спорту за підтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та Департаменту освіти Харківської міської ради.

   Цей захід є своєрідним помічником для потенційних абітурієнтів, перед якими постає нелегкий свідомий вибір навчального закладу та майбутньої професії. Цільова аудиторія заходу – старшокласники шкіл, випускники коледжів і технікумів – мали змогу отримати змістовні та вичерпні відповіді від представників нашого ЗВО щодо спеціальностей, умов вступу та переваг навчання в Харківському НАУ.

   Учасниками виставки були представники вищої школи нашого регіону, а також закладів освіти, агенцій та установ Литви, Польщі та Словаччини.

   Колектив нашого університету на чолі з ректором О.В. Ульянченком нагороджено грамотою Департаменту науки і освіти Харківської ОДА за активну участь у проведенні ХV міжнародної виставки «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном».

    Щиро дякуємо організаторам заходу і сподіваємося на плідну співпрацю в подальшому!

 

Відділ ліцензування та інформаційного забезпечення

 

   
 
   
   
   
   
    

Авторизація