Опубліковано: 16-04-2019, 10:52 / Переглядів: 733 / Профорієнтація / Виховна діяльність / Культурно-масова діяльність


ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ХНАУ 13.04.2019 р.

    В черговий раз, у суботу 13 квітня 2019 р., ХНАУ ім. В.В. Докучаєва гостинно відчинив свої двері під час проведення традиційного «Дня абітурієнта».

   На захід завітало 437 абітурієнтів із різних куточків Харківської області та численних регіонів України, серед яких Сумська, Донецька, Луганська, Херсонська та Полтавська області:

 

   Починаючи з 10.00, у холі актового залу жваво спілкувалися абітурієнти, їхні батьки, учителі, директори шкіл і викладачі ХНАУ. Гості мали змогу оглянути виставки наукових здобутків кожного з шести факультетів, а також фотолокацію Об`єднаної ради студентського самоврядування, зробити знімки у фотозоні та отримати відповіді на актуальні питання вступної кампанії – 2019.

Відкрив захід ректор університету О.В. Ульянченко, який окреслив основні тенденції розвитку нашого вишу, здобутки та плани на майбутнє. Проректор з науково-педагогічної та виховної роботи С.І. Василішин повідомив основні особливості вступної кампанії-2019 та її етапи.

   У доповнення до виступу всі присутні вирушили на екскурсії корпусами ХНАУ. Потім відбувся перегляд презентаційного ролику, а наші талановиті студенти подарували всім гостям чудовий концерт, на якому студенти показали всі сторони цікавого студентського життя в університеті.

   Щиро дякуємо деканатам і кафедрам, ОРСС, а також усім, хто долучився до проведення Дня відкритих дверей. Сподіваємося, що з багатьма з абітурієнтів, які відвідали захід, ми зустрінемось у приймальній комісії влітку 2019 р.

 

Проректор з науково-педагогічної та виховної роботи

Станіслав Василішин

 

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

   
   
   
   
   
   
   
   
    
   

 

   
   
   
   
   
    
   
   
   
   

 

   
    

Авторизація