Опубліковано: 16-04-2019, 08:30 / Переглядів: 200 / Новини / Профорієнтація


День відкритих дверей на факультеті обліку і фінансів

   Вибір начального закладу – справа не з простих. Саме тому, щоб полегшити майбутній вибір абітурієнтам, заклади вищої освіти регулярно проводять Дні відкритих дверей, де старшокласники мають змогу поспілкуватися з керівним і професорсько-викладацьким складом вишу та молоддю, яка вже навчається. Тринадцятого квітня ХНАУ ім. В.В. Докучаєва вкотре відчинив свої двері для учнів, які бажають дізнатися про наш університет і здобути тут якісну освіту. Факультет обліку і фінансів теж не залишився осторонь цього свята.

   На факультет завітали школярі із загальноосвітніх шкіл Зміївського району Харківської області, майбутні абітурієнти з відокремленого підрозділу «Слов’янський технікум Луганського національного аграрного університету», абітурієнти з коледжу управління, економіки і права Полтавської державної  аграрної академії.

   Протягом заходу всі гості мали нагоду на власні очі побачити справжнє студентське життя і відчути себе частиною великої університетської родини. У ході спілкування старшокласники, батьки та вчителі ставили багато питань декану О.В. Гороху та викладачам факультету обліку і фінансів щодо особливостей вступу на спеціальності, організації освітнього процесу, проживання в гуртожитку тощо.

   Особливе зацікавлення в майбутніх студентів викликала робота імпровізованого банку «ОіФ» від представників кафедри фінансів. За результатами його роботи з абітурієнтами укладено понад 70 кредитних договорів на умовах гарантованого навчання в нашому університеті.

    Цікава екскурсія університетом та гуртожитком стала чудовою можливістю для абітурієнтів упевнитися в унікальності ХНАУ й остаточно визначитися з вибором навчального закладу.

   Щиро віримо, що надана інформація допоможе майбутнім вступникам у їхньому непростому виборі, та чекаємо на нових студентів у гостинних стінах ХНАУ ім.  В.В. Докучаєва!

 

Відповідальна за профорієнтаційну роботу

на факультеті обліку і фінансів,

ст. викладач кафедри фінансів

В.С.Міщенко

  

   
   
   
   
   
   
    

Авторизація