Опубліковано: 17-04-2019, 12:20 / Переглядів: 468 / Новини / Профорієнтація


ЕКСКУРСІЯ ЗДОБУВАЧІВ ФАКУЛЬТЕТУ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА НА ЧАЙНУ ФАБРИКУ «AHMAD TEA»

   Звичні побутові речі ми сприймаємо як дещо вічне та незмінне. Нам важко уявити нашу квартиру без водогону, вулиці міста – без кав’ярень та ресторанів, а сніданок – без чашки чаю.

   Походження чаю досі вражає людство. Не так давно в китайській провінції було виявлено чайне дерево, якому понад 700 років. Витримуючи всі капризи природи і людини, чай і нині дає людству незмінну мудрість і здоров’я. Достеменно відомо про те, що китайський народ почав увживати чай як освіжаючий і лікувальний напій більше 5000 років тому.

   Одна з найпопулярніших легенд розповідає про відкриття імператором Шень Нуном чарівного чайного дерева. Якось прекрасним ранком, будучи мудрою релігійною людиною, імператор усамітнився на природі для медитації і традиційного умивання. Запах відвару був настільки сильний і привабливий, що імператор не зміг стримати бажання покуштувати напій. Чудовий освіжаючий смак чаю вразив його до глибини душі. З того часу в Китаї чай отримав особливий статус – національного напою. Сьогодні цей важливий елемент китайської культури став надбанням усього людства – чай п’ють від малого до старого, з нагоди і без нагоди, насолоджуючися чудовим ароматом і заспокійливим ефектом давнього напою.

   15 квітня 2019 р. здобувачі першого бакалаврського рівня напряму підготовки «Лісове господарство» під керівництвом куратора академічної групи Чуприни Юлії Юріївни  відвідали Спільне українсько-британське підприємство «Українська чайна фабрика «Ahmad Tea» (м. Харків). У ході екскурсії студенти ознайомилися з діяльністю й організацією роботи міжнародної компанії в Україні та історією бренду ТМ Ahmad Tea London. Також відбулася дегустація продукції фабрики й ознайомленн з повним її асортиментом.

   Ми дуже вдячні керівництву чайної фабрики «Ahmad Tea» за проведення цікавої та змістовної екскурсії.

Ю.Ю. Чуприна,

асистент кафедри лісоуправління, лісоексплуатації та безпеки життєдіяльності

 

   
   
    

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок