Опубліковано: 17-04-2019, 12:20 / Переглядів: 245 / Новини / Профорієнтація


ЕКСКУРСІЯ ЗДОБУВАЧІВ ФАКУЛЬТЕТУ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА НА ЧАЙНУ ФАБРИКУ «AHMAD TEA»

   Звичні побутові речі ми сприймаємо як дещо вічне та незмінне. Нам важко уявити нашу квартиру без водогону, вулиці міста – без кав’ярень та ресторанів, а сніданок – без чашки чаю.

   Походження чаю досі вражає людство. Не так давно в китайській провінції було виявлено чайне дерево, якому понад 700 років. Витримуючи всі капризи природи і людини, чай і нині дає людству незмінну мудрість і здоров’я. Достеменно відомо про те, що китайський народ почав увживати чай як освіжаючий і лікувальний напій більше 5000 років тому.

   Одна з найпопулярніших легенд розповідає про відкриття імператором Шень Нуном чарівного чайного дерева. Якось прекрасним ранком, будучи мудрою релігійною людиною, імператор усамітнився на природі для медитації і традиційного умивання. Запах відвару був настільки сильний і привабливий, що імператор не зміг стримати бажання покуштувати напій. Чудовий освіжаючий смак чаю вразив його до глибини душі. З того часу в Китаї чай отримав особливий статус – національного напою. Сьогодні цей важливий елемент китайської культури став надбанням усього людства – чай п’ють від малого до старого, з нагоди і без нагоди, насолоджуючися чудовим ароматом і заспокійливим ефектом давнього напою.

   15 квітня 2019 р. здобувачі першого бакалаврського рівня напряму підготовки «Лісове господарство» під керівництвом куратора академічної групи Чуприни Юлії Юріївни  відвідали Спільне українсько-британське підприємство «Українська чайна фабрика «Ahmad Tea» (м. Харків). У ході екскурсії студенти ознайомилися з діяльністю й організацією роботи міжнародної компанії в Україні та історією бренду ТМ Ahmad Tea London. Також відбулася дегустація продукції фабрики й ознайомленн з повним її асортиментом.

   Ми дуже вдячні керівництву чайної фабрики «Ahmad Tea» за проведення цікавої та змістовної екскурсії.

Ю.Ю. Чуприна,

асистент кафедри лісоуправління, лісоексплуатації та безпеки життєдіяльності

 

   
   
    

Авторизація