Опубліковано: 17-04-2019, 13:24 / Переглядів: 285 / Новини / Профорієнтація


ПРОФОРІЄНТАЦІЯ ВІД КАФЕДРИ ФІНАНСІВ

   Першого березня 2019 р. делегація в складі декана факультету обліку і фінансів, доцента Гороха Олександра Володимировича, завідувача кафедри фінансів, професора Олійника Олександра Васильовича та професора кафедри фінансів Калашнікової Тетяни Вікторівни відвідала навчальні заклади у Зміївському районі: Зміївський  ліцей  №1  імені двічі   Героя   Радянського   Союзу  З.К. Слюсаренка Зміївської районної ради Харківської області, Зміївську ЗОШ І–ІІІ ст. №2 імені льотчика космонавта І.П.Волка Зміївської районної  ради Харківської області та Зідьківську ЗОШ І–ІІІ ст. імені Г.І. Ковтуна.

   У всіх закладах відбулися жваві бесіди з потенційними абітурієнтами про спеціальності, умови вступу, можливості працевлаштування, закордонну практику, навчання на військовій кафедрі тощо в ХНАУ ім. В.В. Докучаєва. Школярі отримали інформаційно-рекламні  буклети, правила вступу до університету і заповнили анкети щодо вибору майбутньої професії.

Дуже плідною була зустріч із заступником керівника відділу освіти Зміївської райдержадміністрації з виховної роботи Макаровою Оксаною Вікторівною. Обговорено напрямки подальшої співпраці з профорієнтаційної роботи.

   Щиро дякуємо керівникам навчальних  закладів за теплий прийом і запрошуємо випускників на навчання до нашого славетного університету!

 

 Професор кафедри фінансів, 

Тетяна Калашнікова

 

   
    

Авторизація