Опубліковано: 17-04-2019, 13:24 / Переглядів: 524 / Новини / Профорієнтація


ПРОФОРІЄНТАЦІЯ ВІД КАФЕДРИ ФІНАНСІВ

   Першого березня 2019 р. делегація в складі декана факультету обліку і фінансів, доцента Гороха Олександра Володимировича, завідувача кафедри фінансів, професора Олійника Олександра Васильовича та професора кафедри фінансів Калашнікової Тетяни Вікторівни відвідала навчальні заклади у Зміївському районі: Зміївський  ліцей  №1  імені двічі   Героя   Радянського   Союзу  З.К. Слюсаренка Зміївської районної ради Харківської області, Зміївську ЗОШ І–ІІІ ст. №2 імені льотчика космонавта І.П.Волка Зміївської районної  ради Харківської області та Зідьківську ЗОШ І–ІІІ ст. імені Г.І. Ковтуна.

   У всіх закладах відбулися жваві бесіди з потенційними абітурієнтами про спеціальності, умови вступу, можливості працевлаштування, закордонну практику, навчання на військовій кафедрі тощо в ХНАУ ім. В.В. Докучаєва. Школярі отримали інформаційно-рекламні  буклети, правила вступу до університету і заповнили анкети щодо вибору майбутньої професії.

Дуже плідною була зустріч із заступником керівника відділу освіти Зміївської райдержадміністрації з виховної роботи Макаровою Оксаною Вікторівною. Обговорено напрямки подальшої співпраці з профорієнтаційної роботи.

   Щиро дякуємо керівникам навчальних  закладів за теплий прийом і запрошуємо випускників на навчання до нашого славетного університету!

 

 Професор кафедри фінансів, 

Тетяна Калашнікова

 

   
    

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок