Опубліковано: 13-05-2019, 10:44 / Переглядів: 516 / Новини / Профорієнтація


Профорієнтаційна поїздка викладачів факультету інженерів землевпорядкування

   10 травня  2019 р. відбулася профорієнтаційна поїздка до Печенізького району Харківської області. Делегація факультету інженерів землевпорядкування ХНАУ ім. В.В. Докучаєва в складі доцента кафедри землевпорядного проектування Макєєвої Людмили Миколаївни, старшого викладача кафедри геодезії, картографії та геоінформатики Винограденка Сергія Олександровича,  викладача кафедри землевпорядного проектування Хоруженка Миколи Андрійовича відвідала такі навчальні заклади:

   Під час зустрічі викладачі надали учням 9–11 класів інформацію про особливості вступної кампанії – 2019, розповіли про переваги навчання в нашому університеті та його факультети, зокрема звернули увагу на перспективи спеціальностей 193  «Геодезія та землеустрій»  і 191  «Архітектура та містобудування». Також майбутніх абітурієнтів дуже зацікавила інформація про можливість закордонної практики, умови проживання в гуртожитку та проведення дозвілля.

   Під час бесіди з начальником відділу освіти Печенізької районної державної адміністрації Прохорчук  Наталією Володимирівною розглянуто можливості подальшої співпраці з профорієнтаційної роботи. 

   Щиро дякуємо керівникам навчальних закладів за теплий прийом і чекаємо  випускників на навчання до нашого університету!

 

   
   
   
   
   
   
   
    

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок