Опубліковано: 29-04-2013, 16:47 / Переглядів: 753 / Новини / Наукова діяльність


В ХНАУ ім. В.В. Докучаєва було проведено Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених, аспірантів і студентів

 Результати проведення Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених, аспірантів і студентів «Науково-методологічні основи підвищення економічної ефективності, інноваційного розвитку та менеджменту аграрного виробництва»

(24 – 25 квітня 2013 р.) 

   24 квітня 2013 р. у Харківському національному аграрному університеті було проведено Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених, аспірантів і студентів «Науково-методологічні основи підвищення економічної ефективності, інноваційного розвитку та менеджменту аграрного виробництва»,. безпосереднім ініціатором і організатором якої виступив факультет менеджменту і економіки. На конференцію було подано 114 тези доповідей від 132 учасників, у тому числі від двох докторів наук, тридцяти трьох кандидатів наук, сімдесяти двох здобувачів та аспірантів, двадцяти семи студентів з двадцяти одного міста тридцяти двох вищих навчальних і науково-дослідних закладів України, Росії, Білорусі, Польщі та США.

   Для безпосередньої участі у Конференції до університету прибули науковці та студенти зі Львова, Мелітополя, Вінниці, Луганська, Воронежу (Російська Федерація). Відкрив Конференцію проректор з наукової роботи ХНАУ ім. В.В. Докучаєва доктор економічних наук професор Олійник О.В. Він привітав учасників конференції та нагадав про глибокі історичні корені економічної науки в ХНАУ, про здобутки видатних учених-економістів, таких яких І. Лукінов, Л.  Клецький, К. Телешек та інших. Ректор університету, член-кореспондент НААН України професор В.К., також виступив з промовою і виразив упевненість у тому, що учасники Конференції стануть безпосередніми творцями майбутнього економічної науки в аграрній сфері, головним же побажанням стало продовжувати такі зустрічі, які крім іншого зміцнюють наукові та взагалі творчі зв’язки між науковцями, закладами і навіть країнами.

   На пленарному засіданні Конференції головував заступник декана факультету менеджменту і економіки доцент Філімонов Ю.Л. Було заслухано п’ять доповідей, у тому числі молодих науковців ХНАУ Прозорової Н.В. та Степаненко Т.О. Отримали слово й гості університету: Єкель Г.В. (аспірантка Вінницького національного аграрного університету), Запорожцева Л.А. (доцент Воронезького державного аграрного університету), Капінос С.С. (аспірант Таврійського національного агротехнологічного університету). Учасники Конференції відзначили доброзичливу атмосферу, яка дозволила вести конструктивну і водночас толерантну дискусію.

   Секційне засідання, очолюване доктором економічних наук професором Гуторовим О.І., завершилося прийняттям проекту рішення Конференції, яким тезисно визначено пріоритетні шляхи вирішення проблем підвищення економічної ефективності сільськогосподарського виробництва, визначено форми та механізми досягнення інноваційного розвитку аграрного сектора економіки. З Рекомендаціями Конференції, а також з Матеріалами, поданими учасниками Конференції, можна ознайомитися тут.

   Завершилася Конференція екскурсією містом Харковом з відвіданням реконструйованого парку імені Горького та Органного залу Харківської філармонії. Приємно, що крім офіційного рішення Конференції було прийнято важливе неофіційне рішенні – продовжувати в подальшому такі зустрічі, що надихають на творчу співпрацю. Усім же учасникам хочеться побажати цікавих розробок і, цитуючи слова ректора університету, «…хай Вам пощастить!».

 Аспірант Капінос С.С.

 Виступ студентки ХНАУ Сарапин О.С.

 Доцент Таран О.М., професор Ульянченко О.В., професор Гуторов О.І., доцент Дьоміна В.М.

Екскурсія містом (парк ім. Горького)

Привітання ректора

 Професор Гуторов О.І. вручає Запорожцевой Л.А. грамоту за активну участь у роботі конференції

Студентка Воронезького державного аграрного університету Кононенко А.С.

Студентка ХНАУ Муха Н.Ю. 

Студентка ХНАУ Царьова М.С. 

Студентка ХНАУ Царьова М.С.

Фото з учасниками з Воронезького ДАУ

    

Авторизація