Опубліковано: 13-05-2019, 15:31 / Переглядів: 549 / Культурно-масова діяльність / Студентське самоврядування


Гала-концерт «ВЕСНЯНИЙ МЮЗИКЛ» у рамках фестивалю «Студентська весна – 2019»

   24 квітня 2019 р. профкомом проведено фестиваль «Студентська весна – 2019». У цьому році вперше за всю історію заходу організатори прийняли рішення зробити щось нове, цікаве та масове. Довго вибирали напрям і тематику фестивалю і вирішили зробити його в жанрі мюзиклу із сюжетом студентського життя, весни та першого кохання. Робота була дуже напруженою, ми не могли зібрати всіх учасників великого гала-концерту на репетиції, бо навчання – понад усе. Працювали увечері, у гуртожитках, у телефонному режимі… Навіть хотіли відмовитися від цієї ідеї, але наполегливість наших артистів перемогла. У програмі взяли участь 44 студенти, серед них: Сергій Шапошніков (ФМЕ), Артем Темний (Агрофак), Аркадій Бадалов (ФЗР), Денис Коваленко (ФІЗ), Олійник Олег (Агрофак), Білокобільський Назар (Агрофак), Архан Бадалов (ФМЕ), Ірина Шарафанова (Агрофак), Микита Ісаєнко (ФОФ), Станіслав Приходько (Агрофак), Ілля Ларін (ФЗР), Кирило Халепа (Агрофак), Олександр Книш (ФЛГ), Валерія Демчук (ФМЕ), Іванько Влад (Агрофак) та ін.

   Багато часу витратили, щоб підібрати пісні. Згадали пісні 70 – 80 років – мелодійні з красивими душевними словами, які ніколи не перестануть хвилювати. Підбирала репертуар і працювала з вокалістами керівник вокального гуртка Олена Невмержицька.

Нашим ідейним керівником був Віталій Ришкін. Він добре попрацював з командами КВН «Отопительный сезон» (ФМЕ) та «Міски» (збірна команда).

   У новому амплуа спробував себе Станіслав Приходько. Роль батька головної героїні  та начальника районної  поліції він створив сам: написав слова, підібрав команду і навіть поліцейську форму знайшов. І ця роль йому вдалася на «відмінно».

Велику творчу роботу зі зйомок відеороликів виконала команда під керівництвом Євгенії Фоміних (ФІЗ). Роботою з проектором та підбором матеріалу займалась Ангеліна Чещева (ФЗР).

   Хореографічні номери – нові та дуже захоплюючі – готували танцювальний колектив «Фаворит» (керівник Юлія Лубенець), і танцювальний колектив агрофаку «Нон-стоп» (керівник Олена Сергієнко).

   Створити звукові ефекти театрального дійства допомагав Віталій Ришкін, а озвучувала цей гала-концерт Марія Титова (ФМЕ).

Із допомогою творчих ініціативних студентів ми змогли створити новий формат фестивалю «Студентська весна». Як людині, яка готувала цей захід, мені було важко працювати з такою кількістю студентів, але вони мене підтримували і вірили, що ми це зробимо і відступати не можна. І нам усе вдалося!

   Прикро, що глядачів у залі було небагато. Прохання до деканатів, студентів та викладачів: будь ласка, намагайтеся хоч трошки цікавитися культурним життям учасників художньої самодіяльності, які вкладають душу, талант і час у кожен свій виступ. Так, вони не зірки і не професіонали, але стараються, учаться і варті уваги.

   Дякуємо нашим артистам-аматорам!

 

Завідувач студентського клубу профкому Оксана Осова

 

   
   
   
   
   
   
   
    

Авторизація