Опубліковано: 14-05-2019, 14:45 / Переглядів: 1 248 / Виховна діяльність / Культурно-масова діяльність


НІХТО НЕ ЗАБУТИЙ, НІЩО НЕ ЗАБУТО…

   Минулі травневі дні – особливі для кожного українця, адже ми згадуємо страшні роки Другої світової війни, яка залишається найкривавішим протистоянням у всесвітній історії.

   Сьомого травня на меморіалі поряд із третім навчальним корпусом ХНАУ ім. В.В. Докучаєва, навпроти Парку ветеранів, відбулась урочиста зустріч-реквієм до Дня пам`яті та примирення і 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

   Словами пам’яті та пошани захід відкрив ректор професор О. Ульянченко. Цього року адміністрація університету разом з деканатами запросила на свято колишніх та нинішніх співробітників, які мають статус дитини війни (понад 30 осіб).

   Усім присутнім теплі емоції подарували душевні та зворушливі номери учасників художньої самодіяльності, а всі охочі поклали квіти до меморіалу полеглим викладачам і студентам.

   Восьмого травня студентський актив і співробітники відділу ліцензування та інформаційного забезпечення нашого університету взяли участь в урочистій траурній церемонії покладання квітів у Лісопарку на Меморіалі Слави з нагоди Дня пам'яті та примирення. Учасниками заходу були ветерани Другої світової війни та локальних війн, бійці АТО й ООС, волонтери, представники громадськості, органів державної влади та місцевого самоврядування.

   Дев`ятого травня на Національному меморіальному комплексі «Висота маршала Конєва» в Дергачівському районі пройшли заходи, присвячені Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, до яких долучилися представники адміністрації, викладачі та здобувачі ХНАУ ім. В.В. Докучаєва. Кульмінацією стало покладання квітів до монументальної стели загиблим воїнам. У ньому взяли участь ветерани Другої світової війни, учасники бойових дій на території інших держав, воїни АТО, керівники області. Пам’ять загиблих ушанували хвилиною мовчання, після якої прозвучав військовий салют.

    Також у День Перемоги відбулися мітинги поряд із могилами полеглих у Другій світовій війні та пам`ятними знаками в с. Рогань та с. Докучаєвське. На мітингах виступили представники обласної та місцевої влади, представники адміністрації та співробітники ХНАУ ім. В.В. Докучаєва. Учні Роганської гімназії та Роганського аграрного ліцею солдатів, які не повернулися з війни, ушанували хвилиною мовчання.

   Нехай пам`ять про криваві роки Другої світової війни живе в наших серцях, а над Україною запанують мир і злагода.

Вічна пам`ять полеглим!

Зі святом Перемоги!

 

Окремі матеріали підготовано за даними офіційного сайту ХОДА: https://kharkivoda.gov.ua/.

 

 

Проректор з науково-педагогічної та виховної роботи

Станіслав Василішин

 

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

   
   
    

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок