Опубліковано: 20-05-2019, 10:01 / Переглядів: 430 / Новини / Профорієнтація


Участь викладачів кафедри зоології та ентомології ім. Б. М. Литвинова факультету захисту рослин у IV фестивалі «Вектори науки» школи-інтернату «Обдарованість»

   14 травня 2019 р. у школі-інтернаті «Обдарованість» відбувся традиційний фестиваль «Вектори науки», присвячений здобуткам учнів у науці. На пленарному засіданні виступив директор школи Поливанний Валерій Сергійович, який розповів про переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт МАН та вручив нагороди. Він також привітав і нагородив грамотами учителів-керівників учнів-переможців. З вітальними словами виступили гості з вишів та науково-дослідних установ м. Харкова. Наприкінці пленарного засідання переможці презентували свої конкурсні роботи.

   Секційні засідання пройшли за трьома напрямами: біолого-хімічним, фізико-математичним та інформаційно-технологічним. Викладачі кафедри зоології та ентомології ім. Б. М. Литвинова доценти І. П. Леженіна і Ю. В. Васильєва виступили перед учнями 8–9 класів, які поглиблено вивчають математику, біологію та хімію, а також серед учнів 10–11 класів біолого-хімічного профілю. У доповіді було надано інформацію про напрями, можливості та перспективи наукової роботи викладачів та співробітників ХНАУ з учасниками МАН; проінформовано про студентські гуртки при кафедрах університету, у яких учні можуть брати участь. Викладачі провели профорієнтаційну роботу: розповіли про факультети і спеціальності університету, роздали матеріали щодо вступу та навчання в ХНАУ, особливу увагу приділили перспективам спеціальностей факультету захисту рослин.

   Серед старшокласників було багато зацікавлених у співпраці з викладачами нашого університету щодо наукової роботи МАН, а також з’явилися охочі вступити до ХНАУ.

   Захід пройшов на високому науковому рівні. Під час бесіди з методистом Минаєвою Галиною Анатоліївною та учителем біології Лосєвою Наталією Леонідівною обговорено питання подальшої співпраці викладачів ХНАУ з учнями школи-інтернату для обдарованих дітей.

 

   
   
    

Авторизація