Опубліковано: 23-05-2019, 08:29 / Переглядів: 407 / Профорієнтація / Виховна діяльність


УЧАСТЬ У VІ МІЖДИСЦИПЛІНАРНОМУ НАУКОВОМУ КВЕСТІ «ПОШУКИ СКАРБІВ НАУКИ»

   18 травня 2019 р. відбувся VI науковий міждисциплінарний квест «Пошуки скарбів науки» за підтримки голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Олександрівни Світличної, Північно-Східного наукового центру НАН і МОН України, Університетського консорціуму (УНІКОН) та Ради молодих учених при Харківській обласній державній адміністрації.

   Захід уже традиційно було присвячено Дню науки. Цього разу науковий квест «Пошуки скарбів науки» видався особливим і досить насиченим: цікаві нові локації, велика кількість вишів-учасників. Локації розташовано на базі трьох закладів вищої освіти – ХарРІ НАДУ, ХНТУСГ ім. П. Василенка та УкрДУЗТ. Організатори майстерно підійшли до складання завдань, ребусів та загадок. Знання вивчених дисциплін дуже допомогли у вирішенні складних питань.

   Участь у квесті взяли команди з 18 вишів та науково-дослідних інститутів м. Харкова. Також цього року вперше приїхали представники Полтавської області. Команда Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва вп’яте була учасником змаганнях.

   У складі команди ХНАУ ім. В.В. Докучаєва були Ларін Ілля (здобувач 4 курсу факультету захисту рослин, капітан команди), Малярова Юлія (здобувач 2 курсу факультету лісового господарства), Халепа Кирило (здобувач 2 курсу агрономічного факультету), Тітова Марія (здобувач 4 курсу факультету менеджменту і економіки), Любицький Сергій (здобувач 3 курсу факультету інженерів землевпорядкування). Куратором команди був доцент кафедри зоології та ентомології ім. Б.М. Литвинова Станкевич Сергій Володимирович. Цього разу наша команда потрапила до першої десятки, лише на кілька секунд поступившися призерам змагань.

   В урочистій церемонії нагородження взяв участь заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев, який зауважив: «Проведення наукових квестів стало традиційним для Харківщини. У них беруть участь студенти з багатьох вишів області. Це весело і цікаво. Мені дуже приємно, що наука в нашому регіоні розвивається, і науковці достойно представляють нашу країну на міжнародній арені. Обласна державна адміністрація робить усе для того, щоб популяризувати науку».

   «Команди мандрують різними локаціями (вишами та науковими установи Харківської області), де вирішують наукові завдання різної тематики на ерудицію. Молоді люди отримують нові знання на нові поштовхи в науковій діяльності. Вони цікавляться чимось новим та розкривають себе з різних боків», – зазначила голова Ради молодих учених Наталія Куфтеріна.

   Анатолій Бабічев також наголосивив, що Харківщина залишається науковим центром України, крім того, у регіоні дуже плідно працює Мала академія наук. Уже незабаром будуть підбиті підсумки конкурсу цього року серед учнів з усієї України.

   Також нещодавно відбулося нагородження видатних учених, які отримали іменні стипендії облдержадміністрації.

  «Позаминулого року завдяки особистій ініціативі голови ХОДА Юлії Світличної нам удалося поновити проведення конкурсу «Найкращий молодий науковець Харківщини», – додав Анатолій Бабічев. – Ми проводимо низку заходів, які охоплюють усіх – від молодих учених до видатних академіків».

 

   
   
   
    
   
   
   
   
   
    

Авторизація