Опубліковано: 23-05-2019, 08:35 / Переглядів: 619 / Новини / Конференції


Участь у Міжнародній науковій конференції, присвяченій 215-й річниці заснування ботанічного саду ХНУ ім. В.Н. Каразіна

   Співробітники факультету лісового господарства І.Й. Ситнік, Л.І. Кравченко, Т.М. Черкіс, директор дендрологічного парку І.В. Круглова, керівник інформаційно-туристичного відділу ХНАУ Г.М. Гарькава 14-17 травня 2019 р. взяли участь у Міжнародній науковій конференції, присвяченій 215-й річниці заснування ботанічного саду Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна.

   На конференції було висвітлено широке коло питань щодо теоретичних і практичних досліджень із проблем та перспектив інтродукції рослин у ботанічних садах і дендропарках; інтродукції, вивчення і збереження рослин ex situ та  in situ, культивування рослин в умовах захищеного ґрунту, зеленого будівництва і ландшафтного дизайну, а також сучасні тенденції захисту рослин у ботанічних садах і дендропарках. Колеги з ботанічних садів Києва, Львова, Запоріжжя, Дніпра, Кривого Рогу, парку «Софіївка» (м. Умань) спілкувалися в дружньому колі та обговорювали нагальні проблеми ботанічних садів. Із привітанням від колективу ХНАУ ім. В.В. Докучаєва виступив доцент кафедри лісівництва І.Й. Ситнік.

   Незабутні враження учасники конференції отримали від перебування в справжньому «райському куточку» на території оранжерейного комплексу та у відкритому ґрунті саду. Науковці милувалися багатими колекціями хвойних, квітучих рододендронів, півоній та магнолій. Також відбулася екскурсія до музею природи ХНУ ім. В.Н. Каразіна.

    Дякуємо директору О.О. Альохіну та колективу ботанічного саду за бездоганну організацію конференції і теплий прийом гостей.

 

 

Співробітники кафедри садово-паркового господарства

 

Л.І. Кравченко і Т.М. Черкіс


   
   
   
   
   
   
 
    

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок