Опубліковано: 23-05-2019, 08:39 / Переглядів: 637 / Новини / Наукова діяльність


НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА ФАО «ҐРУНТОЗБЕРІГАЮЧІ ТЕХНОЛОГІЇ У ЗЕМЛЕРОБСТВІ»

   16 травня 2019 р. на базі ТОВ «Югран» (Ізюмський р-н, Харківська обл.) відбувся другий тренінг навчальної програми ФАО «Ґрунтозберігаючі технології у землеробстві» під назвою «Сівозміна в умовах Степу на сході України». У тренінгу взяли участь і співробітники агрономічного факультету Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва.

   Під час тренінгу розглянуто теоретичні питання продуктивності короткоротаційних сівозмін та їх впливу на агрохімічні показники родючості ґрунту (доповідач – Сергій Кудря, кандидат с.-г. наук, доцент кафедри землеробства ім. О.М. Можейка, ХНАУ ім. В.В. Докучаєва), особливостей формування сівозміни в умовах Степу на сході України (доповідач – Юрій Михайлов, засновник ТОВ «Югран»), проблеми вовчка соняшникового в посівах соняшнику (доповідач – Микола Косолап, кандидат с.-г. наук, доцент кафедри землеробства та гербології НУБіП), вирощування бобових культур у посушливих умовах (доповідач – Віктор Філатов, ТОВ «Харківське насіння»).

   Протягом практичної частини тренінгу учасники ознайомилися зі структурою посівних площ та особливостями технології вирощування сільськогосподарських культур у ТОВ «Югран», оглянули посіви льону олійного, нуту, сочевиці, соняшнику та пшениці озимої, побачили машинно-тракторний парк господарства. Особливу увагу звернули на машину для вертикального рихлення ґрунту Salford, яку використовують для проведення основного обробітку.

   За підсумками роботи учасники тренінгу отримали сертифікати міжнародного рівня.

   Агрономічний факультет вдячний за запрошення організаторам тренінгу Олександру Журавлю і Юлії Кісільовій.

 

Агрономічний факультет

 

   
   
   
   
   
    

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок