Опубліковано: 28-05-2019, 13:02 / Переглядів: 402 / Новини / Наукова діяльність


СТАЖУВАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ЗА НАПРЯМОМ «ІННОВАЦІЙНІ МЕТОДИ І ТЕХНОЛОГІЇ ВИЩОЇ ОСВІТИ В КОНТЕКСТІ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ У СВІТІ» У М. ВАРНА (БОЛГАРІЯ)

    Із 6 до 11 травня 2019 р. викладачі українських вишів пройшли стажування в м. Варна (Болгарія). Організатором заходу був партнер ТОВ "ТУРАЛ-СЕРВІС» - університет менеджменту м. Варна. У підвищенні кваліфікації взяли участь представники професорсько-викладацького складу 19 ВНЗ Харкова, Києва, Дніпра, Херсона, Одеси, Мелітополя, Вінниці. Наш університет представили перший проректор кандидат економічних наук, професор університету Руслан Шелудько; помічник ректора з соціально-економічного розвитку, кандидат наук з державного управління Світлана Сисоєва; доцент кафедри фінансів, кандидат економічних наук Олена Скоромна; доцент кафедри статистики і економічного аналізу кандидат економічних наук Вадим Посилаєв; старший викладач кафедри фінансів, кандидат економічних наук Віталія Міщенко.

    Мета стажування – підвищення професійної компетентності викладачів і поглиблення знань, умінь та практичних навичок щодо застосування сучасних моделей і методів навчання, співпраці та розвитку здібностей і взаємодії студентів в академічній спільноті.

    Протягом стажування відбулися різноманітні брифінги, семінари, зустрічі, зокрема:

  • інтернаціоналізація навчального процесу в університеті і академічна мобільність студентів і викладачів;
  • інноваційні методи і технології в освітньому процесі, інтеграція науки і практики;
  • науково-педагогічний розвиток і підвищення кваліфікації викладачів;
  • технологія дистанційного навчання у вищій школі. Вивчення передового досвіду і методів дистанційного навчання;
  • розробка методики проведення дистанційних лекційних курсів викладачами ВНЗ із різних дисциплін;
  • навчальні візити до установ і організацій для проходження практики та обміну досвідом;
  • семінар-презентація програми підвищення кваліфікації педагогічних і викладацьких кадрів у вищих навчальних закладах і вивчення передового досвіду для застосування інноваційних методів і технологій в освітньому процесі у сфері туризму та інтернаціоналізації навчального процесу в університетах України.

   Під час навчання стажисти виконували ситуаційні завдання, вирішення яких вимагало відходу від стандартних способів мислення. Креативний підхід в організації навчального процесу під керівництвом викладачів болгарського університету дозволив за короткий період об'єднати в одну творчу команду 60 осіб з різних університетів України

   Крім суто наукових і навчальних заходів, організаторами було проведено оглядові екскурсії по м. Варна, Варненському університету менеджменту, головному корпусу університету менеджменту м. Добрич, до монастиря Аладжа і виноробного господарства "Варна".

    Після закінчення стажування всі учасники отримали сертифікати міжнародного зразка.

    Висловлюємо велику подяку організаторам: президенту міжнародної туристичної компанії "ТУРАЛ-СЕРВІС" пану Гешо Любенову, ректору Варненського університету менеджменту пану Тодору Радевіту, лектору пані Дімітріні Камєнєвій, начальнику міжнародного відділу Йорданці Райковій.

    Особлива подяка - директору ТОВ "ТУРАЛ-СЕРВІС" у м. Харкові Алісі Акопян і керівнику групи Армену Акопяну!

 

 

Світлана Сисоєва,

помічник ректора з соціально-економічного розвитку

 

 

   
   
    

Авторизація