Опубліковано: 29-05-2019, 15:49 / Переглядів: 618 / Новини / Конференції


ХI МІЖНАРОДНИЙ ТУРИСТИЧНИЙ ФОРУМ «ХАРКІВ: ПАРТНЕРСТВО В ТУРИЗМІ»

   24 травня 2019 р. відкрився XI Міжнародний туристичний форум «Харків: партнерство в туризмі»,  який зібрав рекордну кількість учасників – 54  делегації з 21 країни, у тому числі 35 іноземних делегацій із 20 країн. У ході урочистого відкриття форуму відбулося підписання Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю між Харківською міською радою та Промислово-інноваційної палатою Ізраїль – Україна.

   У форумі взяли участь фахівці у сфері туризму від Всесвітньої федерації міст туризму (WTCF), Всесвітньої туристичної організації (UNWTO), а також із різних міст України та іноземних міст-партнерів Харкова, співробітники дипломатичних представництв, консульських установ іноземних держав в Україні та Харкові. Учасники обговорили ряд напрямів туризму, зокрема подієвий туризм, smart-туризм, маркетинг як фактор розвитку і просування туристичних продуктів, правове регулювання туризму тощо. У рамках заходу пройшло традиційне нагородження переможців конкурсу проектів «Я люблю Харків».

   Наш університет представили помічник ректора з соціально-економічного розвитку Світлана Сисоєва, завідувач кафедри інформаційних технологій, консалтингу і туризму Тетяна Бутенко і доцент кафедри інформаційних технологій, консалтингу і туризму Тетяна Ткаченко.

   Складовими ХІ Міжнародного туристичного форуму «Харків: партнерство в туризмі» були такі секції:

  • «Подієвий туризм, креативна економіка та економіка вражень: сучасні виклики та тенденції»;
  • «SMART-туризм»;
  • «Маркетинг як фактор розвитку і промоції туристичних продуктів і дестинацій» (конкурс проектів «Я люблю Харків»);
  • «Правове регулювання туризму».

   Також учасники та гості форуму мали змогу долучитися до етнографічної програми, присвяченої спадщині українського філософа Григорія Сковороди.

   Радник першого віце-прем’єр-міністра – міністра економічного розвитку і торгівлі України Ігор Ліптуга у своєму виступі зазначив: «Для України Харків – найважливіший не тільки науковий, промисловий, але й туристичний центр. Харків і туризм нерозривно пов'язані. В останні роки ми просуваємо Харків, як і інші міста, на міжнародних виставках. Цей рік оголошено роком якості і вдосконалення у сфері туризму. Ми маємо розуміти, що за маркетингом наших дестинацій стоїть якість. Туризм усієї країни потрібно сприймати як управління одним підприємством. Немає права на помилку, і ми повинні підтримувати загальний національний туристичний продукт. Вітаю Харків з черговим успішним форумом».

   Дякуємо організаторам форуму, зокрема Юлії Згурській та всій команді за чудову нагоду поспілкуватися з однодумцями – фанатами роботи у сфері туризму – й отримати натхнення для втілення нових проектів.

 

Світлана Сисоєва, помічник ректора з соціально-економічного розвитку

 

   
   
   
   
   
   
    

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок