Опубліковано: 30-05-2019, 08:42 / Переглядів: 332 / Наукова діяльність / Конференції


Науково-практичний семінар-тренінг «Методика розробки та впровадження освітніх SMART-КОМПЛЕКСІВ»

Харківський національний аграрний університет ім. В. В. Докучаєва

Інститут професійно-технічної освіти НАПН України, м. Київ

Харківська обласна громадська організація „Науковий центр дидактики менеджмент-освіти”

 

Кафедра менеджменту і адміністрування

 

Науково-практичний семінар-тренінг

  «Методика розробки та впровадження 

освітніх SMART-комплексів»

м. Харків,  ХНАУ ім. В. В. Докучаєва, 7 червня 2019 р.,  10-00, ауд. 3-113

 

Шановний  колего !

   Харківська обласна громадська організація «Науковий центр дидактики менеджмент-освіти»  запрошує  Вас взяти участь у роботі  науково-практичного семінару-тренінгу «Методика розробки та впровадження освітніх SMART-комплексів», який пройде 7 червня 2019  р. спільно з кафедрою менеджменту і адміністрування у формі обміну науково-педагогічним досвідом, напрацьованим вищими освітніми інституціями України.

   Учасники семінару матимуть можливість запозичити передовий досвід у галузі проектування, розробки та впровадження електронних інформаційних ресурсів на основі навчально-методичних освітніх SMART-комплексів», а також продемонструвати освітянській спільноті власні науково-педагогічні здобутки. Програмою семінару передбачено модуль практичної підготовки з проектування інформаційних освітніх технологій та розробки електронного навчального середовища. Здобувачі наукових ступенів та вчених звань за потреби отримають сертифікат учасника.

 

Семінар-тренінг проводять:

   Нагаєв Віктор Михайлович, докт. пед. наук, професор кафедри менеджменту і адміністрування.

 Прохорчук Олександр Михайлович, канд. пед. наук, науковий співробітник лабораторії електронних навчальних ресурсів  Інституту професійно-технічної освіти НАПН України, м. Київ.

Тематика семінару-тренінгу:

Теоретична частина (30 хв.):

  1. SMART-освіта – сучасний інноваційний тренд освітньої діяльності (концепція, основні поняття та визначення, тенденції впровадження). 2. Програмне забезпечення що використовується для створення SMART-комплексів. 3. Методика розробки та особливості застосування електронних дидактичних засобів (концепт SMART-комплексу, SMART-модуль, SMART-підручник).

Практична частина (70 хв.):

    Тренінги: 1) робота з хмарними сервісами; 2) QR–коди, сфера їх застосування, методика створення;    3) розробка електронного освітнього SMART-сайту; 4) проектування SMART-підручника; 5) інтеграція SMART-комплексу до дидактичної системи вишу.

Підведення підсумків (до 20 хв.).

 

Бажаючим взяти участь у семінарі необхідно до 3 червня 2019 р. :

1)  надіслати заявку  (П.І.Б, місце роботи, посада, зворотна електрона адреса, телефон) на електрону адресу: nagaevviktor1966@gmail.com; 

2) заповнити дану анкету: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd2GRmJdtp1DNAmY79t5cdxgyg-HOAESM4MGVFGJnLoSS9Wkw/viewform 

   Після того як на Вашу електронну скриньку прийде підтвердження реєстрації у хмарному сервісі MS Office 365, необхідно зайти на сайт portal.office.com , замінити пароль на власний,  інсталювати на свій смартфон такі сервіси: https://drive.google.com/open?id=10UKufRXfrScnA5bha9mh6CHvkkDI4uCu

    Логін і пароль для Microsoft сервісів один і той же. Також інсталюйте на смартфон QR-рідер.

Примітка* -  якщо у Вас смартфон Apple, завантажувати додатки варто з AppStore; а якщо Android, то з Google Playmarket.

Сподіваємося на Вашу участь і творчу співпрацю

 

   З повагою, директор наукового центру дидактики менеджмент-освіти       

 

 

 

     В. М. Нагаєв

    

Авторизація