Опубліковано: 4-06-2019, 12:25 / Переглядів: 340 / Новини / Конференції


Участь факультету інженерів землевпорядників у міжнародній програмі Erasmus +

   Участь у міжнародних проектах на сьогодні є обов’язковою умовою для підтвердження університетом статусу національний. І в цьому напрямі досить потужно працює факультет інженерів землевпорядкування.

   Із 13 до 17 травня 2019 р. завідувач кафедри управління земельними ресурсами та кадастру Кошкалда Ірина Віталіївна проходила стажування у Вищому професійному державному університеті в м.Ниса (Республіка Польща) в рамках академічної мобільності за програмою Erasmus +.

    У перший день пройшло представлення учасників програми, яких цього року було близько 40, із таких країн, як Індія, Індонезія, Мексика, Велика Британія, Італія, Іспанія, Німеччина, Португалія, Литва, Боснія і Герцеговина, Косово, Албанія, Чорногорія, Туреччина. Україну представили три ВНЗ: Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, Одеський національний економічний університет. Кожен учасник програми зробив презентацію свого університету.

   

   У наступні дні відбулися цікаві лекції та воркшопи, які мали на меті обмін досвідом, методами і підходами щодо міжнародної співпраці, обмін культурним різноманіттям учасників. 

   

   У ході стажування професор І.В. Кошкалда прочитала лекції на архітектурному факультеті для студентів, що навчаються за програмою академічної мобільності Erasmus +. 

   
   

   Під час візиту Ірина Віталіївна мала зустріч із керівником міжнародного відділу університету Анною Опалкою. Протягом розмови було обговорено питання проведення спільних заходів та подальшої співпраці.

 

О.В. Князь, декан факультету

інженерів землевпорядкування

    

Авторизація