Опубліковано: 5-06-2019, 10:36 / Переглядів: 190 / Наукова діяльність / Спорт

НАШІ СТУДЕНТИ – ПЕРЕМОЖЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ СЕРІЇ З КІКБОКСИНГУ

Здобувачі Харківського національного аграрного університету ім. В. В. Докучаєва 24–26 травня 2019 р. в м. Києві, біля Арки дружби народів, взяли участь у фінальному етапі Національної серії з кікбоксингу WKA. Спортсмени поборолися за звання чемпіонів України.

Студент 3 курсу 2 групи факультету лісового господарства Авксентенко Владислав посів 1 і 2 місця в розділах «лоу-кік» та «фул-контакт» серед чоловіків 18–39 років у ваговій категорії до 72 кг.

Студентка 2 курсу 3 групи агрономічного факультету Бучковська Анжела виборола 2 місце в розділі «фул-контакт» серед жінок 18–35 років у ваговій категорії до 67 кг.

Вітаємо вас із перемогою! Бажаємо подальших успіхів, сил тримати удар і перших місць на змаганнях у всьому світі.