Опубліковано: 6-06-2019, 11:23 / Переглядів: 334 / Наукова діяльність / Конференції


ВИЇЗНЕ ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ ЗДОБУВАЧІВ ФАКУЛЬТЕТУ ЗАХИСТУ РОСЛИН НА КОМПЛЕКС «ХАРКІВВОДОВІДВЕДЕННЯ»

 

   Важливою складовою професійної підготовки майбутніх фахівців є ознайомлення з провідними підприємствами, організаціями та установами галузі за профілем підготовки. Це розширює кругозір, дає їм уявлення про обрану професію, а також сприяє набуттю знань, умінь і навичок, необхідних  для подальшого працевлаштування. 

   Четвертого червня 2019 р. згідно з навчальним планом підготовки фахівців спеціальності 101 «Екологія» відбулося виїзне практичне заняття зі здобувачами 3 курсу ОР «Бакалавр» на базі комплексу «Харків-водовідведення» (Диканівські міські очисні споруди водовідведення № 1). 

 

    Здобувачі мали змогу ознайомитися з історією підприємства та принципом роботи очисних споруд, побачити всі стадії очищення побутових стічних вод від моменту їх надходження на комплекс і до кінцевої стадії, а також обладнання, яке для цього використовують.

   Технолог  комплексу відповіла на численні запитання студентів і зробила акцент на реконструкції й технічному переоснащенні міських очисних споруд, виробничим завданням якого буде прийняття і повне біологічне очищення  стічних вод із реконструкцією каналізаційних очисних споруд і лінії з обробки  осадів стічних вод м. Харкова. У складі насосної станції передбачено також будівництво приймального резервуару сирого осаду, приймального резервуару  надлишкового активного мулу, насосного відділення; у складі напірних трубопроводів – будівництво напірного трубопроводу сирого осаду та  надлишкового активного мулу.

  

   Висловлюємо щиру вдячність керівництву і колективу комплексу «Харківводовідведення» за допомогу та підтримку в проведенні занять для здобувачів спеціальності 101 «Екологія».  А майбутнім фахівцям бажаємо не втрачати зацікавленості та ентузіазму і постійно поглиблювати свої знання! 

 

Доцент кафедри екології та біотехнології

Є.А. Криштоп

    

Авторизація