Опубліковано: 10-06-2019, 14:10 / Переглядів: 348 / Наукова діяльність / Конференції


Вітаємо Таїсію Сердиту з перемогою у фіналі Міжнародної студентської олімпіади у сфері інформаційних технологій «IT-Universe – 2019»

   6–7 червня 2019 р. у м. Києві на базі Київського національного університету культури і мистецтв під час проведення Міжнародної студентської  олімпіади у сфері інформаційних технологій «IT-Universe» відбувся фінал конкурсу «Використання автоматизованих систем обліку».

   Засновником і організатором конкурсу є Всеукраїнська громадська організація «Спілка автоматизаторів бізнесу», яка об'єднує професіоналів з автоматизації бізнесу, зацікавлених у розвитку сучасних інформаційних технологій, їх популяризації та ефективному використанні в різних галузях економіки.

   Партнером конкурсу був ЦСН «Проком» – один із найбільших центрів сертифікованого навчання роботі з програмними продуктами систем «1С:Підприємство» та «BAS» (Business Automation Software) в Україні. Конкурс проходив із 1 березня до 7 червня 2019 р. у заочно-очній формі в три етапи:

  1. заочний етап (online-тестування);
  2. відбірковий online-етап (вирішення практичних завдань);
  3. фінал (вирішення практичних завдань).

   Після підбиття результатів студентку ІV курсу спеціальності «Облік і оподаткування» факультету обліку і фінансів ХНАУ ім. В. В. Докучаєва Таїсію Сердиту нагороджено Дипломом за перемогу у фіналі Міжнародної студентської  олімпіади у сфері інформаційних технологій «IT-Universe – 2019» – 3 місце в конкурсі «Використання автоматизованих систем обліку».

  

Подано: Факультет обліку і фінансів

 

   
   
    

Авторизація