Опубліковано: 19-06-2019, 08:00 / Переглядів: 352 / Новини / Оголошення


Набір до літньої школи Німецько-українського агрополітичного діалогу

   Розпочато набір студентів ХНАУ аграрних спеціальностей до літньої школи агрополітичного діалогу (АПД), яка працюватиме з 19.08.2019 р. до 23.08.2019 р. Метою літньої школи АПД є ознайомлення українських студентів з європейським досвідом щодо організації аграрної політики, навчання та економічної діяльності, а також удосконалення практичних навичок володіння англійською мовою.

   Витрати на харчування, проживання, переїзд учасників забезпечується за рахунок проекту АПД (для студентів – безкоштовно).

Мова літньої школи – англійська. Місце проведення Державна установа «НМЦ вищої та фахової передвищої освіти», м. Київ.

    Приймання заявок – до 27.06.2018 р.

   Проведення літньої школи АПД стало можливим завдяки партнерству з проектами ДКП Федерального Міністерства продовольства і сільського господарства Німеччини в Україні, Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні, Представництва Європейської Комісії в Україні, консорціуму виконавців проекту АПД (ІАК, ІАМО, ФАС), а також співпраці з ДУ «НМЦ вищої та фахової передвищої освіти».

    За більш детальною інформацією щодо умов участі та подання заяв звертайтеся до керівника Центру міжнародної освіти та академічної мобільності А. С. Попова (тел.: +380977813391, e-mail: popov_andriy@knau.kharkov.ua).

    

Авторизація