Опубліковано: 25-06-2019, 15:12 / Переглядів: 635 / Новини / Наукова діяльність


Виїзне засідання вченої ради ХНАУ ім. В.В. Докучаєва на ННВЦ «Дослідне поле»

   24 червня 2019 р. пройшло чергове засідання вченої ради Харківського НАУ ім. В.В. Докучаєва.  Одним із питань порядку денного було  приймання дослідів на дослідних ділянках Навчально-науково-виробничого центру «Дослідне поле».

   Члени вченої ради на чолі з головою, ректором університету професором   О.В. Ульянченком, перевірили відповідність методики дослідної справи на польових дослідах кафедр агрохімії, генетики, селекції та насінництва, рослинництва, землеробства ім. О.М. Можейка, зоології та ентомології ім. Б.М. Литвинова, екології та біотехнології, плодоовочівництва і зберігання, фітопатології. Про загальну тематику наукових досліджень та отримані результати доповідали завідувачі кафедр, про мету і завдання конкретних дослідів, методику їх проведення доповіли безпосередні виконавці – викладачі кафедр і здобувачі освітніх рівнів.

   Після польового обстеження відбулася дискусія щодо результатів перевірки. З підсумковою доповіддю про стан наукової роботи на ННВЦ «Дослідне поле» виступив проректор з науково-педагогічної роботи, професор університету В.М. Петров. В обговоренні доповіді взяли участь: завідувач кафедри рослинництва професор А.О. Рожков; завідувач кафедри генетики, селекції та насінництва професор Т.І. Гопцій; завідувач кафедри плодоовочівництва і зберігання професор Г.І. Яровий; завідувач кафедри землеробства ім. О.М. Можейка професор М.В. Шевченко та ін. Підсумки обговорення підбив голова вченої ради, ректор університету, професор О.В. Ульянченко. Учасники засідання відзначили позитивні тенденції розвитку наукової роботи в університеті й окреслили гострі проблемні питання, що потребують вирішення в найближчій і більш віддаленій перспективі. Усі питання із зазначенням шляхів вирішення, знайшли відображення в підсумковому рішенні вченої ради.

   У цілому члени вченої ради одноголосно зазначили, що майже всі перевірені досліди кафедр агротехнологічного спрямування відповідають методиці дослідної справи і перебувають у доброму стані.

 

Проректор з науково-педагогічної роботи,

професор університету В.М. Петров

 

   
    
    
   
   
   
   
   
   
    

Авторизація