Опубліковано: 2-07-2019, 14:33 / Переглядів: 429 / Новини / Виховна діяльність


ВИПУСК БАКАЛАВРІВ – 2019

   27 червня 2018 р. у ХНАУ ім. В.В. Докучаєва панувала святкова атмосфера, адже в цей день о 10.00 відбулись урочистості з нагоди випуску бакалаврів денної форми навчання.  Дипломи бакалавра отримали 298 здобувачів, із них  35 – з відзнакою, що дуже приємно. Також на факультетах дипломи бакалавра отримали 236 осіб заочної форми.

   Зі словами вітання до випускників звернулися ректор університету Олександр Ульянченко і начальник відділу землеробства, насінництва, інженерно-технічної роботи та охорони праці Управління виробництва сільськогосподарської продукції Департаменту агропромислового розвитку ХОДА Оксана Федишина.

   «Сучасний здобувач – це динамічна та всестороннє розвинена особистість, досвідчений фахівець, який реалізовує свій потенціал у суспільстві. Саме тому, крім навчання, багато з вас брали активну участь у науковій, культурно-масовій, спортивній роботі, у розвитку студентського самоврядування та підвищенні рейтингу ХНАУ в освітньому просторі», –зазначив ректор університету Олександр Ульянченко і назвав імена кращих випускників.

   Начальник відділу землеробства, насінництва, інженерно-технічної роботи та охорони праці Управління виробництва сільськогосподарської продукції Департаменту агропромислового розвитку ХОДА Оксана Федишина від імені голови ХОДА Юлії Світличної подякувала професорсько-викладацькому складу і деканатам ХНАУ ім. В.В. Докучаєва за благородну і надзвичайно необхідну справу – підготовку кадрів вищої кваліфікації для аграрного сектора України.

   Також для присутніх на заході виступили учасники художньої самодіяльності, а на завершення всі сфотографувалися на ґанку першого корпусу.

   Вітаємо нове поповнення бакалаврів-докучаєвців! Чекаємо на вас у лавах магістратури.

 

Проректор з науково-педагогічної та виховної роботи

Станіслав Василішин

 

   
   
   
   
   
   
    

Авторизація