Опубліковано: 30-07-2019, 13:40 / Переглядів: 545 / Новини / Наукова діяльність


СТАЖУВАННЯ У БОЛГАРІЇ

   Студенти ХНАУ ім. В.В. Докучаєва традиційно проводять літо у Болгарії на березі Чорного моря. На базі болгарських курортів вони проходять стажування за підтримки міжнародного центру «Інтернобмін», поєднуючи корисне з приємним – виробничу практику з відпочинком – і маючи при цьому непоганий заробіток.

   Такі програми дуже популярні серед молоді, адже робота дозволяє студенту жити самостійно і незалежно, дає змогу реалізувати професійні амбіції, удосконалювати комунікативні та організаційні здібності. Також стажування – це чудовий шанс для нових знайомств і перспектив та гарна нагода дізнатися про іншу культуру, традиції, побут і поліпшити знання іноземних мов. Крім того, студенти можуть відвідати багато міст – Софію, Варну, Бургас, Балчик, Несебр та інші.

   Після закінчення стажування учасники отримують сертифікати про проходження стажування за кордоном, що сприяє ефективній підготовці до майбутньої професійної діяльності. Фірма «Інтернобмін» діє в рамках болгарського законодавства. Студенти проходять стажування офіційно, на підставі дозволу і трудового договору, тому вони соціально захищені і мають однакові права з громадянами Болгарії.

   Висловлюємо велику подяку виконавчому директору центру «Інтернобмін» Білан Ользі Василівні за співпрацю і натхненне ставлення до справи.

Керівник туристично-інформаційного відділу

Галина Гарькава

 

   
   
   
   
 Фото: виконавчий директор центру «Інтернобмін» Білан Ольга Василівна, керівник туристично-інформаційного відділу Гарькава Галина Миколаївна, студенти: Прохорова Вікторія, Пасюкова Юлія.  
   
   
   

 

    

Авторизація