Опубліковано: 20-08-2019, 08:29 / Переглядів: 324 / Новини / Наукова діяльність


ПЕРШОЧЕРГОВІ ЗАВДАННЯ АГРАРНОЇ ОСВІТИ ДЛЯ НОВОГО УРЯДУ

   14 серпня 2019 р. «Український клуб аграрного бізнесу» спільно з агенцією UCABevent організував наймасштабніше святкування Маковія та найбільшу польову подію цього літа – у с. Велика Олександрівка Бориспільського району Київської області на базі ТОВ «Агро-Регіон» пройшов довгоочікуваний День поля «УКАБ Агротехнології», який відвідали більше 1300 осіб. Захід поєднав демонстрацію техніки, тест-драйв тракторів, експрес-навчання та прикладні майстер-класи з вибору й упровадження технологій точного землеробства, налаштуванню причіпної техніки, тому кожен учасник міг обрати заняття до вподоби.

   Важливу увагу в насиченій програмі заходу приділили і проблемам аграрної освіти. Зокрема відбулася відкрита дискусія «Першочергові завдання аграрної освіти для нового уряду» в рамках національного Дня поля «УКАБ Агротехнології». Відкрив дискусію президент асоціації «УКАБ» Алекс Ліссітса, який наголосив на винятковій важливості аграрної освіти і науки для розбудови нашої держави та необхідності модернізації її змісту і якості.

   Питаннями для обговорення були:

  • «Стан аграрної освіти в Україні»;
  • «Формування мотивації до залучення в аграрний бізнес: коли починати?»;
  • «Якого випускника сьогодні чекає агробізнес?»;
  • «Стандарт сільської школи та аграрних коледжів – чи готові випускники до викликів вступної кампанії?»;
  • «Вплив ЄВІ на вступну кампанію до магістратури в аграрних ЗВО»;
  • «Викладач закладів аграрної освіти: що робити?»;
  • «Першочергові завдання реформування аграрної освіти».

   Зі змістовними доповідями виступили в.о. директора ДУ «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» Тетяна Іщенко; ректор Сумського національного аграрного університету Володимир Ладика; ректор Подільського державного аграрно-технічного університету Володимир Іванишин; директор Липкуватівського аграрного коледжу Микола Таркан та ін.

Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва на дискусії представив проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Станіслав Василішин.

   Результатом обговрення стало рішення про необхідність консолідації зусиль всіх ЗВО аграрного профілю, які спільно з агробізнесом та органами державної влади в складних умовах сьогодення допоможуть вивести аграрну освіту і науку на якісно новий рівень розвитку.

   Щиро дякуємо організаторам заходу – Українському клубу аграрного бізнесу і ДУ «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» за можливість долучитися до цього актуального і результативного заходу.

 

Проректор з науково-педагогічної та виховної роботи

Станіслав Василішин

 

Окремі фрагменти і фото запозичені з:

http://ucab.ua/ua/pres_sluzhba/novosti/ukab_agrotekhnologii_protestuvali_sg_tekhniku_vidsvyatkuvali_makoviya_ta_vstanovili_natsionalniy_rekord

 

   
   
   
   
   
   

 

 

    

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок