Опубліковано: 2-09-2019, 15:43 / Переглядів: 501 / Новини / Виховна діяльність


ЗАХОДИ З НАГОДИ ДЕРЖАВНИХ СВЯТ - 2019

  Кінець серпня традиційно є святковою порою для кожного українця.

   23 серпня на Харківщині відзначили подвійне свято – День Державного Прапора України та День міста Харків. Святкові заходи розпочалися флешмобом на площі Конституції. Участь у акції взяли жителі міста та районів області, діти, учасники й ветерани АТО та ООС, відомі харківські спортсмени й волонтери, а також керівництво ХОДА. Під час флешмобу, присвяченого державному символу, на площі Конституції склали з прапорів надпис «Харківщина вітає з Днем Державного Прапора України».

   24 серпня у Харкові відзначили День Незалежності України. Головний урочистий захід регіону відбувся на майдані Конституції в Харкові. У покладанні квітів до монумента Незалежності України взяли участь воїни ООС та учасники АТО, громадські активісти, волонтери, жителі Харківщини та керівництво області. Частиною заходу стала всеукраїнська акція «Сто дзвонів» - сто ударів колоколу пролунали на згадку про Небесну Сотню.

    В усіх заходах на рівні Харківської області та м. Харкова брала участь делегація університету на чолі з ректором О. Ульянченком, проректором з науково-педагогічної та виховної роботи С. Василішиним, співробітниками відділу ліцензування та інформаційного забезпечення за участю студентів.

   Вітаємо всіх з державними святами та бажаємо миру, злагоди і щастя у кожну українську родину!

 

Джерело: окремі матеріали та фото за даними офіційного сайту ХОДА: https://kharkivoda.gov.ua/news/99978; https://kharkivoda.gov.ua/news/99995.

 

  

   
   
   
   
   
   
   

 

    

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок