Опубліковано: 4-09-2019, 10:31 / Переглядів: 185 / Новини / Наукова діяльність


РЕФОРМИ ДЛЯ СТВОРЕННЯ СИЛЬНОЇ ТУРИСТИЧНОЇ ІНДУСТРІЇ УКРАЇНИ

   27 серпня в комітеті Верховної Ради України відбулася презентація реформ, необхідних для створення сильної туристичної індустрії країни. Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва представила помічник ректора Світлана Сисоєва.

   На заході були присутні новообрані депутати Верховної Ради, представники туристичної сфери і ті, кому не байдужа доля туризму в Україні. Депутат восьмого скликання Анна Романова – експерт з розвитку туристичної індустрії, кандидат економічних наук – запропонувала 21 крок для розвитку галузі туризму. Пропозиції розроблено на основі результатів дослідження, у якому взяли участь близько 200 експертів туристичної індустрії України та світу. Розглянуто проблеми галузі та шляхи їх вирішення. Сподіваємося, що ці пропозиції будуть почуті і надалі реалізовуватимуться як на рівні держави, так і на місцях, адже наша країна надзвичайно гарна, має  величезний потенціал, багата на ресурси і талановитих людей.

   Було дуже приємно познайомитися з народними обранцями дев’ятого скликання, які опікуватимуться туризмом наступні п'ять років.

Дякую пані Анні Романовій за цікаву зустріч.
Дякую всім, хто намагається розвивати туристичну галузь.

 

 

Світлана Сисоєва, помічник ректора

з соціально економічного-розвитку 

 

   
   
   
   
   
   
   
   
    

Авторизація