Опубліковано: 5-09-2019, 15:10 / Переглядів: 338 / Виховна діяльність / Культурно-масова діяльність


ВСТУПНЕ ЗАНЯТТЯ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ТУРИЗМ»

   Другого вересня на базі туристично-інформаційного відділу кафедри інформаційних технологій, консалтингу i туризму пройшло вступне заняття для здобувачів першого бакалаврського рівня спеціальності 242 «Туризм». 

   Завідувач кафедри Тетяна Бутенко привітала нове поповнення докучаєвців з Днем знань, розповіла про перспективи навчання за цією спеціальністю, матеріально-технічне забезпечення та співробітництво кафедри з іншими структурами міста й області у сфері туризму. 

   Керівник відділу Галина Гарькава поділилася досвідом роботи у сфері туризму. Доцент кафедри Світлана Сисоєва  пояснила, що студенти вивчатимуть з дисципліни «Вступ до фаху». Доцент кафедри мовних дисциплін Олена Тихоненко поділилася враженнями від поїздки до Болгарії, організованої фірмою «Інтернобмін»  

  Директор дендрологічного парку ХНАУ  Інна Круглова ознайомила присутніх  з історією цієї туристичної родзинки Слобожанщини.

   На завершення зустрічі декан факультету Юрій Філімонов привітав здобувачів з початком навчального року та побажав успішного й цікавого навчання.

   Куратор групи першого курсу спеціальності «Туризм», доцент кафедри Тетяна Ткаченко побажала  юнакам і дівчатам, щоб вони добре навчалися й отримували ґрунтовні знання, які будуть їм необхідні у майбутній роботі.

   Дякуємо керівникові туристично-інформаційного відділу за гостинність!

 

 

Світлана Сисоєва, помічник ректора

з соціально економічного-розвитку,

доцент кафедри

 

 

   
   
   
   
    

Авторизація