Опубліковано: 10-09-2019, 11:30 / Переглядів: 262 / Новини / Профорієнтація


ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА З МОЛОДДЮ ПРИКАРПАТТЯ

 

   

   У серпні аспірант кафедри фітопатології факультету захисту рослин Синявін Андрій відвідав навчальні заклади Верховинського району Івано-Франківської області. Під час спілкування з директорами й учнями шкіл було окреслено коло питань, які найчастіше турбують молодь після закінчення школи та під час вступу до закладів вищої освіти. Зокрема, питання стосувалися особливостей вступної компанії 2020 р., проходження незалежного оцінювання знань і обрання спеціальності, подальшого працевлаштування після отримання освіти в нашому виші.

   Майбутні вступники дізналися про історію Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва, його сучасне життя і перспективи розвитку. Особливу увагу приділено перевагам навчання в ХНАУ: потужним науковим школам, новим перспективним спеціальностям, міжнародним програмам зі стажування та практики, широкому вибору можливостей самовдосконалення.

   За допомогу в організації зустрічей дякуємо директору Головинської школи Верховинського району Парасковії Михайлівні Кіцнак.

   Тепер і на Прикарпатті знають про наш славетний університет!

 

Аспірант кафедри фітопатології Андрій Синявін

    

Авторизація