Опубліковано: 11-09-2019, 14:50 / Переглядів: 296 / Новини / Конференції


Представники гендерних центрів закладів вищої освіти спільно з громадськими організаціями планують провести низку заходів у 2019/2020 н.р.

   10 вересня 2019 р. Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації організовано проведення традиційної зустрічі з представниками гендерних центрів закладів вищої освіти області та громадських організацій стосовно планування спільних заходів з реалізації державної політики у сфері забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, протидії насильству і дискримінації за ознакою статі тощо.

   Під час зустрічі підбито підсумки роботи в минулому навчальному році; поінформовано учасників про проведення заходів за участю студентської молоді, підготовку до XIV Регіонального конкурсу молодих учених «Гендерна політики очима української молоді», а також про результати моніторингу сексистської реклами.

   Курсантка Національної академії Національної гвардії України Христина Бойчук запросила студентів і викладачів вишів до участі у своєму проекті #ТІЩОЗМОГЛИ.

   На найближчий період заплановано такі заходи: змагання з лезертагу, гендерний квест, зустріч з радником з питань жінок, миру і безпеки представництва НАТО в Україні С. Вінтерсом (Канада), інформаційна кампанія «Обирай за ПОКЛИКанням», фестиваль форум-театрів «Гендер в дії!».

   

 

   
   
    

Авторизація