Опубліковано: 18-09-2019, 13:29 / Переглядів: 682 / Новини / Спорт


Турнір з баскетболу пам’яті А.І. Бойченка

   14 вересня на спортивному майданчику ХНАУ ім. В.В. Докучаєва пройшов турнір пам’яті А.І. Бойченка − викладача, який багато років присвятив вихованню спортсменів-баскетболістів нашої громади й університету.

   На турнір запросили 4 команди: студентські команди трьох харківських закладів вищої освіти (ХНАУ, ХНПУ, ХНУМГ) і команду „Рогань”, у складі якої були колишні вихованці Анатолія Івановича Бойченка.

   Наша команда в основному складалася з новачків-першокурсників, які цього року вступили до ХНАУ. У першому півфіналі молода команда поступилася більш дорослим і досвідченим баскетболістам − команді „Рогань”, до якої входили випускники університету Б. Олексійонок, Ю. Ульянченко.

   У другій грі півфіналу студенти педагогічного університету імені Г.С. Сковороди в напруженій боротьбі, з різницею у два очки (48 : 46), перемогли студентів університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

   Тож у грі за 3 місце зустрілися студентські команди ХНАУ ім. В.В. Докучаєва та ХНУМГ імені О.М. Бекетова. Трохи більш вдалими були бекетівці, які вибороли перемогу.

   У фінальній грі турніру пам’яті А.І. Бойченка між командами „Рогань” та ХНПУ імені Г.С. Сковороди протягом усього матчу точилася рівна боротьба, а фінальна сирена зафіксувала п’ятиочкову (64 : 59) перемогу роганських баскетболістів. Серед них − О. Отришко, М. Боженов,  О. Бондарев, Б. Олексійонок, Ю. Ульянченко.

   Команди отримали дипломи, а переможець − кубок турніру. Але головне − це велике задоволення від улюбленої гри – баскетболу!

Старший викладач

кафедри фізичного виховання

А.І. Тихонов

 

   
   
    

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок