Опубліковано: 18-09-2019, 14:23 / Переглядів: 323 / Новини / Наукова діяльність


Результати міжнародного стажування за темою «Інноваційні методи та технології вищої освіти в контексті світової глобалізації» у Варненському університеті менеджменту, м. Варна, Болгарія

   Завідувачі кафедр прикладної економіки і міжнародних економічних відносин – д-р екон. наук, професор Людмила Олександрівна Ломовських, загальної хімії – канд. хім. наук, доцент  Яна Олександрівна Свіщоваа також викладачі кафедри статистики та економічного аналізу кандидати екон. наук, доценти Роман Миколайович Остапенко та Юлія Сергіївна Герасименко успішно пройшли програму міжнародного стажування за темою «Інноваційні методи та технології вищої освіти в контексті світової глобалізації» у Варненському університеті менеджменту, м. Варна, Болгарія.

   У програмі стажування розглядали питання вищої освіти в глобальному контексті, зокрема глобальні цінності в освітньому просторі; інноваційні методи і технології у вищій освіті в контексті глобального світу; університет як місце глобального партнерства та методи взаємодії у вищій освіті.

   У ході стажування викладачів ознайомили з роботою університету, зокрема з особливостями навчального процесу та матеріально-технічною базою закладу. Організатори провели оглядові екскурсії по м. Варна, які супроводжувалися цікавими розповідями про історію міста. Також наші викладачі відвідали популярну місцеву  пам'ятку-долину «Кам'яний ліс».

   Після закінчення стажування усі учасники, отримали сертифікати міжнародного зразка.

  Особлива подяка - директору ТОВ "ТУРАЛ-СЕРВІС" у м. Харкові Алісі Акопян і керівнику групи Армену Акопяну за його тактовність, толерантність почуття відповідальності, вміння створювати позитивний настрій у групі в будь-яких ситуаціях.

 

Роман Остапенко,

доцент кафедри статистики та еконмічного аналізу

   
   
   
   

 

    

Авторизація