Опубліковано: 26-09-2019, 09:42 / Переглядів: 481 / Наукова діяльність / Виховна діяльність


ХНАУ ІМ. В.В. ДОКУЧАЄВА НА IX «НАУКОВИХ ПІКНІКАХ»

   IX «Наукові пікніки» – це фестиваль науки, який відбувся в Покровському сквері 21 вересня. Головна мета заходу є популяризація науки серед дітей та молоді. Він  проходить під відкритим небом і для Харкова  є доброю традицією.

   Харківський національний університет ім. В.В. Докучаєва був учасником «Наукових пікніків» удруге. Цього року у фестивалі взяли участь більше 40 закладів освіти, наукових установ, клубів та організацій міста й області. У рамках заходу на алеях скверу учасники демонстрували власні науково-технічні розробки, проводили фізичні та хімічні експерименти, організували виставки й інтерактивні конкурси, тепло спілкувалися з гостями та розповідали про переваги своїх ЗВО.

   Наш університет представили викладачі кафедр загальної хімії, зоології та ентомології ім. Б. М. Литвинова, лісоуправління, лісоексплуатації та безпеки життєдіяльності, а також студенти факультету захисту рослин і агрономічного факультету, які допомагали в організації виставки та проведенні дослідів.

   Завідувач кафедри загальної хімії Яна Олександрівна Свіщова, доцент Олександр Михайлович Дубина, викладач Олена Миколаївна Будвицька і студенти факультету захисту рослин продемонстрували окисно-відновні хімічні реакції, малювання безбарвними чорнилами та інші хімічні досліди, від яких діти та їхні батьки були в захваті.

    Команда ХНАУ ім. В.В. Докучаєва представила свої досліди і провела профорієнтаційну роботу для декількох тисяч гостей фестивалю, зустрілася з колегами з інших закладів освіти.

   За високий рівень проведення заходу і можливість популяризації науки серед молоді, висловлюємо подяку Харківській міській раді, Харківському міському громадському об’єднанню «Центр розвитку громад», його програмному директору Артему Коновалову та координатору «Наукових пікніків» у Харкові Тетяні Баглай.

 

Помічник ректора з соціально-економічного розвитку

Вадим Полях

 

   
   
   
   
    

Авторизація