Опубліковано: 1-10-2019, 09:11 / Переглядів: 477 / Новини / Профорієнтація


Виїзне практичне заняття з дисципліни «Сучасні матеріали та технології будівництва»

   26 вересня 2019 р. для студентів І курсу спеціальності 191 «Архітектура та містобудування» факультету інженерів землевпорядкування проведено виїзне практичне заняття з дисципліни «Сучасні матеріали та технології будівництва» на території «Будівельної покрівельної компанії «Династія». Організатори заходу - доцент кафедри планування території населених пунктів та будівництва В.В. Масленнікова і директор БПК «Династія» Р.М. Борисенко.

   Директор компанії Роман Борисенко й архітектор Владислав Бекетов провели чотиригодинну лекцію-екскурсію на території виставкового майданчика покрівельних і облицювальних матеріалів. Керівники подарували кафедрі інформаційні буклети про сучасні будівельні матеріали, які будуть використані в навчальному процесі.

   Із компанією «Династія» є домовленість щодо укладання договору про співробітництво і відкриття на базі підприємства філії кафедри планування території населених пунктів та будівництва.

   Викладачі кафедри вдячні БПК «Династія» й особисто Роману Борисенку за змістовне заняття. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Доцент кафедри планування території

населених пунктів та будівництва

Вікторія Масленнікова

 

   
   
    

Авторизація