Опубліковано: 1-10-2019, 10:15 / Переглядів: 734 / Новини / Наукова діяльність


Навчально-методичний семінар

   Навчально-методичний семінар «Особливості викладання навчальних дисциплін циклу вільного вибору для здобувачів вищої освіти бакалаврського рівня спеціальності 015.18 «Професійна освіта» (технологія виробництва і переробки продуктів сільського господарства) на базі кафедри педагогіки, психології та права.

   30 вересня 2019 року в університеті було проведено навчально-методичний семінар для викладачів аграрного факультету, присвячений особливостям підготовки педагога професійного навчання у непедагогічному закладі вищої освіти. Такі методичні заходи на агрономічному факультеті проводилися вперше.

   Організатором заходу виступила кафедра педагогіки, психології та права на чолі з її завідувачем – доцентом Євсюковим О.Ф. та під керівництвом  декана факультету Романова О.В. В роботі методичного семінару взяли участь завідувачі та викладачі профільних кафедр ґрунтознавства, землеробства ім. О.М. Можейка, плодоовочівництва та зберігання, рослинництва, фітопатології, агрохімії, технології виробництва та переробки продукції тваринництва.

   Відзначимо, що основною метою даного семінару був обмін інформацією й досвідом щодо особливостей та якості підготовки педагога професійного навчання.

   Перед учасниками семінару з доповіддю на тему: «Специфіка підготовки педагога професійного навчання спеціальності 015.18 «Професійна освіта (технологія виробництва і переробки продуктів сільського господарства)» у непедагогічному закладі вищої освіти» виступив завідувач кафедри педагогіки, психології та права доцент Євсюков О.Ф. Крім того, на семінарі викладачі ознайомились із такими питаннями як: концепція підготовки педагога професійного навчання; основи формування професійно-педагогічної компетентності майбутніх викладачів; специфіка підготовки за циклом вільного вибору студентів.

   З учасниками семінару було обговорено інноваційні методики викладання. Особливу увагу було приділено питанням опрацювання фахового матеріалу зі спеціалізації на лекціях та практичних заняттях, а також методи підготовки майбутніх педагогів професійного навчання.

   Організатори семінару  наголошують на продовженні такої форми роботи з викладачами. Загалом, цей захід дав змогу налагодити діалог викладачів кафедри педагогіки, психології та права з колегами інших кафедр університету, отримати  новий практичний досвід, який буде використовуватись в навчальному процесі  при підготовці здобувачів вищої освіти бакалаврського рівня спеціальності 015.18 «Професійна освіта (технологія виробництва і переробки продуктів сільського господарства)»

 

Кафедра педагогіки, психології та права

 

   
   
   
    

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок