Опубліковано: 7-10-2019, 09:20 / Переглядів: 178 / Новини / Культурно-масова діяльність


КУЛЬТ ФЕРМЕРСТВА – НОВИЙ ПОГЛЯД

   Популяризація серед молоді фермерства й органічного виробництва – наш спільний обов'язок, адже проблему відсутності молодих кадрів у сільському господарстві, яка з кожним роком стає все гострішою, можна вирішити тільки за допомогою поєднання зусиль держави, агровиробників і освіти, через проведення просвітницьких заходів, збільшення доходів людей і підвищення рівня життя на селі.

   Команда молодих науковців та здобувачів Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва відвідала фотовиставку «Культ Фермерства», що розширює уявлення про фермерське господарство не тільки як виробничий процес, а й творчу діяльність, бо підприємництво в наш час, особливо в аграрній сфері, потребує найнестандартніших підходів!

   У рамках заходу проведено показ короткометражного промофільму за участю агровиробників та балетної трупи «Схід Opera». Це дійство відкрило 144-й театральний сезон центрального культурного закладу нашого міста.

   Крім того, це був спільний захід з організаторами «Агропорту Схід Харків 2019», який пройде 10–12 жовтня в Харківському аеропорту. Наш університет буде активним учасником події, тому  запрошуємо всіх охочих до професійного спілкування і обміну досвідом.

 

Помічник ректора з соціально-економічного розвитку

Вадим Полях

 

   
   
   
   
   
    

Авторизація