Опубліковано: 7-10-2019, 14:33 / Переглядів: 270 / Бібліотека


СВЯТО ВРОЖАЮ 2019

Ми хлібом-сіллю друзів зустрічаєм.

Хай в світі буде більше в нас братів,

Хай в кожній хаті будуть короваї,

Щоб люд ніколи хліба не просив.

   Із давніх-давен люди вклонялися Матінці-Землі, яка щороку щедро приносить свої дари. Свято врожаю – це день, присвячений зібраному врожаю, родючості та сімейному благополуччю. Долучитися до цього дійства мають усі, хто розуміє важливість єднання людини з природою.

   Харківщина – Богом дарована, серцем оспівана, прекрасна й неповторна земля. Вона схожа на барвистий український вінок, у якому, немов в оберезі, зійшлися материнська любов, чистота дівочої краси і вічна таємниця людської всемогутньої любові.

   19 вересня у виставковому залі Фундаментальної бібліотеки ХНАУ ім. В.В. Докучаєва відбулося Свято врожаю, участь у якому взяли всі факультети вишу і колектив книгозбірні. Відкрив захід проректор з науково-педагогічної роботи В.М. Петров, який наголосив на важливій ролі сільського господарства в розвитку країни і добробуті людей.

   На виставці представлено композиції, виконані вмілими руками студентів, викладачів і співробітників університету. Такі вже звичні для нас овочі та фрукти, осіннє колосся і листя вражали різнобарв’ям кольорів та різноманітністю форм. Сектор рідкісних і цінних видань бібліотеки підготував книжкову експозицію цінних видань із плодоовочівництва.

   Особливо привабливим для відвідувачів виставки був столик для дегустації зі всілякими смаколиками, зокрема стравами з гарбуза та синьої картоплі. Запашними «шишками», різними видами меду і трав’яним чаєм пригощали студенти агрономічного факультету. Медом і яблуками частували здобувачі факультету менеджменту і економіки.

    Захід видався веселим, гамірним і різнобарвним, адже всіх об’єднало безцінне багатство – дари нашої землі. Це чудове свято ще раз доводить, що ми плекаємо нашу землю, любимо її без міри і вчимо цього наших дітей.

   Завдяки золотим рукам, мудрості й досвідченості аграріїв живе наша родюча нива. Тож нехай будуть невтомними натруджені руки, які знають справжню ціну хліба, хай щедрою буде життєва нива, а здобутки людей праці збагачують рідний край.

Ірина ЖИДКИХ,

головний бібліограф Фундаментальної бібліотеки

 

   
   
   
   
   
   
   
   
   
    

Авторизація