Опубліковано: 8-10-2019, 13:24 / Переглядів: 254 / Профорієнтація / Наукова діяльність


203-тя РІЧНИЦЯ ВІД ДНЯ ЗАСНУВАННЯ УНІВЕРСИТЕТУ

   Початок жовтня для Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва ознаменовано важливими та урочистими подіями, адже
   5 жовтня 2019 р. виповнилося 203 роки від дня його заснування. Цього року цей день був особливим, тому що університет святкував ще одну важливу дату – 90-річчя започаткування економічної освіти.

   Третього жовтня 2019 р. у нашому закладі вирувала святкова атмосфера: від самого ранку студентський актив пригощав викладачів і студентів цукерками з передбаченнями та залучав охочих розфарбувати плакат із написом «203-тя річниця». У холі актової зали студенти і викладачі демонстрували потужний науковий та творчий потенціал факультетів на виставці творчих робіт і наукової літератури. Особливо приємно було бачити численних гостей із семи вищих аграрних навчальних закладів України.

   Урочистості розпочав перший проректор професор університету Р. ШЕЛУДЬКО, який від імені ректора університету професора О. УЛЬЯНЧЕНКА привітав колектив зі знаменною датою. Талановиті студенти подарували всім присутнім чудовий концерт і позитивний настрій.

  О 13-й годині розпочалася Міжнародна науково-практична конференція, присвячена 90-річчю економічної освіти в ХНАУ. Протягом конференції делегації провідних закладів вищої освіти, що представляли випускники економічного факультету і колеги, з якими університет пов`язує тривала співпраця, вітали нас зі святом та презентували актуальні та змістовні наукові доповіді.

Продовжив святкове дійство марафон «Dokuchayev Run 2019». Він об`єднав понад 100 учасників, які підтвердили відданість своєму вишу. Найшвидші студенти і співробітники стали призерами марафону в чоловічому та жіночому заліку, а всі, хто подолав дистанцію в 3 км, отримали незабутні враження.

   Особлива вдячність за допомогу спонсорам марафону:

  • інформаційному партнеру – сайту м. Харкова 057.ua;
  • інформаційному партнеру – сайту mykharkov.info;
  • ПФ «Галс» (торгова марка «Роганська вода»);
  • ТОВ «Відродження-СВ» Новгород-Сіверського району Чернігівської області.

   Увечері студенти із запалом завершили святкування Дня університету на дискотеці, організованій Об`єднаною радою студентського самоврядування.

    Дякуємо всім організаторам, спонсорам і учасникам урочистостей із нагоди Дня заснування ХНАУ та вітаємо нашу Альма-матер із продовженням третього століття її величної історії.

 

Проректор з науково-педагогічної  та виховної роботи

Станіслав ВАСИЛІШИН

 

     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

 

     
     
     
     
    

Авторизація