Опубліковано: 9-10-2019, 11:00 / Переглядів: 674 / Профорієнтація / Виховна діяльність


ВИЇЗНЕ ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ З ДИСЦИПЛІНИ «РОДЕНТОЛОГІЯ»

   29 вересня 2019 р. для здобувачів І курсу спеціальності 202 «Захист і карантин рослин» проведено виїзне практичне заняття з дисципліни «Родентологія» на території регіонального ландшафтного парку «Фельдман Екопарку».  

   Організатори заходу – доцент кафедри зоології та ентомології, канд. біол. наук Ірина Павлівна Леженіна та куратор групи асистент Вікторія Олександрівна Меленті.

   Нас зустріла завідувач відділу гризунів Світлана Федорівна Вишнивецька, яка провела цікаву та емоційну лекцію-екскурсію. На цьому занятті студенти змогли не тільки побачити різноманітних гризунів, а й оцінити умови їх проживання, наближені до природних, та поспілкуватися з тваринами. Крім того Світлана Федорівна показала учасникам заходу щойно організовану черепашу ферму з розведення рідкісних та зникаючих видів.

   Після лекції Ірина Павлівна Леженіна провела зі студентами обговорення й узагальнила відомості про гризунів, отримані під час екскурсії.

   Прогулянка на конюшню та знайомство з рідкісними породами коней справили на всіх велике враження, за що ми дякуємо Світлані Миколаївні Грип. А ще нам дуже сподобався чай, який приготували для нас співробітники екопарку.

   Викладачі кафедри і студенти вдячні працівникам РЛП «Фельдман Екопарку», особливо Світлані ФедорівніВишнивецькій, Ірині Валентинівні Яворській і Анні Валеріївні Гараженій за надану можливість поповнити знання в такий чудовий і незабутній спосіб.

 

   
   
   
   
 
    

Авторизація