Опубліковано: 15-10-2019, 13:01 / Переглядів: 470 / Новини / Наукова діяльність


ТРЕНІНГ ФАО «ОБРОБІТОК ҐРУНТУ В ПОСУШЛИВИХ УМОВАХ»

   П’ятого вересня 2019 р. на базі приватного сільськогосподарського підприємства ім. Фрунзе (с. Бердянка Зачепилівського району Харківської області) в рамках програми ФАО «Ґрунтозберігаючі технології у землеробстві» і за підтримки аграрної компанії «Ерідон» відбувся шостий тренінг на тему «Обробіток ґрунту в посушливих умовах». У тренінгу взяли участь співробітники агрономічного факультету Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва Микола Шевченко, Сергій Кудря, Олександр Дьомкін та декан факультету Олексій Романов.

   Під час тренінгу розглянуто теоретичні питання ґрунтозберігаючого та клімат-орієнтованого сільського господарства (доповідач – Микола Косолап, експерт ФАО, доцент НУБіП, м. Київ), обробітку ґрунту як складової системи землеробства (доповідач – Микола Шевченко, доктор с.-г. наук, доцент ХНАУ ім. В.В. Докучаєва), основних систем живлення в посушливих умовах, переваги та недоліки різних систем (доповідач – Костянтин Кречун, представник АК «Ерідон»). Також були представлені сорти і гібриди районованих озимих та ярких культур компанії «Ерідон» (доповідач – Іван Меженський, представник АК «Ерідон»). Директор ПСП ім. Фрунзе Іван Глянь поділився досвідом застосування мінімального обробітку ґрунту у своєму господарстві.

   Протягом практичної частини тренінгу головний агроном ПСП ім. Фрунзе Роман Корочанський ознайомив учасників з особливостями технології вирощування зернових і технічних культур у посушливих умовах, зробивши акцент на проблемах та шляхах їх вирішення. Також гості мали змогу оглянути техніку господарства для обробітку ґрунту і сівби сільськогосподарських культур.

   На семінарі були присутні аграрії Харківщини та сусідніх областей, які обмінялися думками, досвідом та враженнями про мінімальний обробіток ґрунту, який на підприємстві застосовують понад 20 років.

   За підсумками роботи учасники тренінгу отримали сертифікати міжнародного зразка.

   Агрономічний факультет вдячний за запрошення організаторам тренінгу Олександру Журавлю і Юлії Кісільовій.

Декан агрономічного факультету

Олексій Романов

 

   
   
   
   
    

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок