Опубліковано: 16-10-2019, 08:15 / Переглядів: 692 / Новини / Наукова діяльність


ПРАКТИЧНЕ НАВЧАННЯ В УМОВАХ ВИРОБНИЦТВА З ФІНАНСОВОГО ОБЛІКУ, ОРГАНІЗАЦІЇ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ ТА ПОДАТКОВОГО КОНТРОЛЮ: ДОСВІД, ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ

   Дев’ятого–десятого жовтня 2019 р. на факультеті обліку і фінансів пройшла щорічна підсумкова конференція здобувачів щодо практичного навчання в умовах виробництва з фінансового обліку, організації бухгалтерського обліку та податкового контролю. Захід організовано кафедрою бухгалтерського обліку і  аудиту.

 

   Пленарне засідання конференції відкрив декан факультету обліку і фінансів доцент О.В. Горох. У вступному слові він наголосив на важливості виробничої практики як складової державного освітнього стандарту. Олександр Володимирович вказав основні питання організації практики на факультеті, підкреслив її велике значення для поглиблення знань здобувачів під час навчального процесу, адже випускник вишу повинен володіти певним досвідом і мати комплекс професійних навичок, які дозволять йому бути конкурентоспроможним на сучасному ринку праці.

 

   Керівник виробничої практики  ХНАУ ім. В.В. Докучаєва С.О. Марченко підтвердив, що проходження виробничої практики обов'язкове для всіх здобувачів, оскільки є «містком» між теоретичним навчанням майбутніх бухгалтерів, аудиторів, податківців та їх самостійною практичною роботою на підприємствах аграрної галузі, який сприяє формуванню професійної майстерності. І дійсно, на практиці здобувачі вчаться творчо застосовувати науково-теоретичні знання, отримані протягом навчання, у них формуються вміння і навички професійної роботи.

 

   Завідувач кафедри бухгалтерського обліку і аудиту професор М.Ф. Огійчук указав на позитивні сторони підготовки здобувачів факультету обліку і фінансів та надав кілька слушних порад, які допоможуть не тільки впоратися із завданнями практичного навчання на виробництві, а й удосконалити професійний рівень. Микола Феодосійович відмітив, що загалом здобувачі продемонстрували високий рівень теоретичних і практичних знань. Отже, практичне навчання на базі сільськогосподарського підприємства стало для них важливим кроком  у майбутнє.

 

   На конференції здобувачі М.О. Колісник, О.В. Левковець, А.В. Богданова, Ю.Ю. Олефір, В.О. Мананкова і Д.Г. Ляшенко  обмінялися досвідом з однокурсниками, які проходили практику в різних господарствах, а здобувачі молодших курсів отримали цінні рекомендації з проходження практики.

   

   Результати практичного навчання були представлені у формі презентацій та відеозвітів, у яких висвітлено особливості та умови проходження практики на підприємствах. Також обговорено можливості подальшого працевлаштування.

   

   Учасники конференції, висловлюючи думки і враження стосовно проходження практики, разом із тим внесли певні зауваження і побажання щодо її вдосконалення. Зокрема, серед переваг навчального процесу зазначено саму можливість щорічного проходження практики, під час якої здобувачі можуть поглибити знання з різних дисциплін, ознайомитися зі специфікою діяльності фахівців аграрного сектора економіки.

 

Кафедра бухгалтерського обліку і аудиту

ХНАУ ім. В.В. Докучаєва

    

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок