Опубліковано: 21-10-2019, 09:56 / Переглядів: 540 / Новини / Конференції


НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР НА БАЗІ ПП «АГРОПРОГРЕС»

   12 вересня 2019 р. співробітники агрономічного факультету ХНАУ ім. В.В. Докучаєва професори М.А. Бобро, А.О. Рожков, Є.М. Огурцов і доцент О.В. Романов на запрошення керівника приватного підприємства «Агропрогрес» Кегичівського району Харківської області А.Є. Хвесика взяли участь у науково-практичному семінарі, присвяченому сучасним технологіям вирощування сільськогосподарських культур за безполицевого обробітку ґрунту.

   Семінар відкрив директор ПП «Агропрогрес» А.Є. Хвесик. У своїй доповіді він охарактеризував сучасний стан господарства, поділився досвідом удосконалення технології вирощування польових культур, зокрема пшениці озимої, кукурудзи, соняшнику, ячменю, цукрових буряків. Особливістю господарства є те, що на його полях вже 18 років не проводять оранку. Для основного обробітку ґрунту використовують дискові знаряддя і плоскорізи, завдяки чому ґрунт набуває агрономічно цінної структури, у ньому краще зберігається волога, створюються оптимальні умови для росту і розвитку рослин.

   Господарство має 1600 голів великої рогатої худоби із середнім надоєм молока 8 тис. літрів на корову, а також 750 голів свиней. Тваринництво забезпечує отримання органічних добрив – гною, що важливо для підвищення родючості ґрунтів. Господарство забезпечено сучасною вітчизняною та зарубіжною технікою: на озброєнні є комбіновані агрегати для основного і передпосівного обробітку ґрунту, сівалки точного висіву, зернозбиральні, кормозбиральні та бурякозбиральні комбайни. «Агропрогрес» підтримує ділові стосунки з багатьма вітчизняними і закордонними агрофірмами, представленими в Україні. На полях господарства щорічно закладають демонстраційні посіви найкращих сортів і гібридів польових культур.

   На семінарі виступили і докучаєвці.

  Професор, член-кореспондент НААН України М.А. Бобро проінформував присутніх про сучасний стан проведення сівби пшениці озимої в Харківській області, охарактеризував особливості погодних умов кінця літа – початку осені; особливу увагу звернув на дотримання оптимальної глибини загортання насіння пшениці озимої у зв’язку зі значним дефіцитом вологи в ґрунті; розповів про біологічні особливості найбільш поширених сортів пшениці озимої.

   Завідувач кафедри рослинництва професор А.О. Рожков звернув увагу на особливості росту і розвитку пшениці озимої в осінній період 2019 р.; надав рекомендації з догляду за сходами пшениці озимої та проведення комплексу агротехнічних заходів щодо забезпечення кращої перезимівлі культури.

   Доцент Є.М. Огурцов закликав виробничників, керівників господарств і агрофірм до більш тісної співпраці з Харківським національним аграрним університетом ім. В.В. Докучаєва. Він наголосив на важливості практичної підготовки здобувачів агрономічних спеціальностей і звернувся з проханням підтримати їх під час проходження виробничої практики.

Активними учасниками семінару були виробничники, науковці та освітяни, які в ході дискусій обмінялися власним досвідом і отримали позитивні враження від спілкування, а також окреслили основні напрями подальшого співробітництва між аграрним виробництвом, наукою й освітою.

   Практична частина семінару пройшла на полях господарства, які з упевненістю можна назвати науково-виробничими. Директор ПП «Агропрогрес» і головний агрономом господарства продемонстрували демополя гібридів кукурудзи і соняшнику, відзначили особливості технології вирощування сільськогосподарських культур. Учасники семінару відвідали також поля цукрових буряків, де мали змогу виміряти густоту рослин і біологічну врожайність, а також дізнатися про успіхи господарства у вирощуванні цієї культури. На завершення учасники ознайомилися із сучасною технікою, яку використовують у господарстві.

   Викладачі кафедри рослинництва вдячні Андрію Єрмійовичу за запрошення на семінар і можливість поспілкуватися в колі однодумців.

Доцент кафедри рослинництва Є.М. Огурцов

 

   
   
   
   
   
    

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок