Опубліковано: 23-10-2019, 10:48 / Переглядів: 498 / Новини / Наукова діяльність


VІІ МІЖНАРОДНА АГРОПРОМИСЛОВА ВИСТАВКА AGROEXPO-2019

   Співробітники ХНАУ ім. В.В. Докучаєва на запрошення АТ «ELVORTI» відвідали VІІ Міжнародну агропромислову виставку з польовою демонстрацією техніки AGROEXPO-2019, яка проходила з 25 до 28 вересня в м. Кропивницький. На виставці біли представлені 585 компаній-експонентів та близько 500 учасників Покровського ярмарку. Виставкова площа комплексу мала рекордні для України розміри – 125000 м2. У рамках програми заходу проведено:

     - експозиції іноземних і вітчизняних виробників техніки та обладнання для АПК;

     - демонстраційні покази сільськогосподарської техніки і технологій на полігонах виставкового комплексу AGROEXPO-2019;

     - виставку тваринництва і птахівництва;

     - виставку автомобілів AutoLand (Автоленд);

     - спеціальні заходи та бізнес-форуми;

     - конференції, консультації фахівців;

     - розважальні заходи в рамках «Покровського ярмарку»;

     - міжнародні змагання «Стронгмен» під керівництвом володаря титулу «Найсильніша людина світу 2004» Василя Вірастюка.

   Потужна делегація Харківського НАУ ім. В.В. Докучаєва в складі О.В. Романова, О.М. Брагіна, С.А. Михальченка, О.М. Завадського, М.В. Шевченка, С.І. Кудрі, В.Г. Міхєєва, О.В. Гепенко та О.І. Гуторова, очолювана проректором з науково-педагогічної роботи В.М. Петровим, ознайомилася з експозиціями іноземних і вітчизняних виробників техніки та обладнання для АПК, у тому числі з експозицією надійного партнера ХНАУ – компанії «ELVORTI», яка цього року презентувала п’ять новинок посівної та ґрунтообробної техніки.

    Крім того, члени делегації відвідали демонстраційні покази сільськогосподарської техніки і технологій на полігонах виставкового комплексу, виставку тваринництва і птахівництва, а також мали змогу зустрітися з колегами та набути нових професійних знайомств для подальшого розвитку наукового співробітництва нашого університету з провідними виробниками сільськогосподарської продукції та техніки для агропромислового комплексу.

     У ході зустрічі делегації ХНАУ ім. В.В. Докучаєва з представниками компанії «ELVORTI» намічено напрями і шляхи подальшої взаємовигідної співпраці.

Старший викладач кафедри рослинництва

Олександра Гепенко

 

   
   
   
   
   
    

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок