Опубліковано: 29-10-2019, 10:53 / Переглядів: 1 142 / Новини / Спорт


ВЛАДИСЛАВ АВКСЕНТЕНКО – ДВОРАЗОВИЙ ЧЕМПІОН СВІТУ З КІКБОКСИНГУ

   На чемпіонаті світу з кікбоксингу, який з 10 по 23 жовтня проходив у польському місті Свидница, здобувач 4 курсу факультету лісового господарства Владислав Авксентенко після восьми тяжких боїв, у розділах фул-контакт і лоу-кік став дворазовим чемпіоном світу у ваговій
категорії до 73 кг.

   17 жовтня на факультеті організували урочисту зустріч Владислава з поздоровленнями від декана факультету, професорсько-викладацького складу, місцевої громади, ради студентського самоврядування і студентів.

   Усі присутні привітали спортсмена з перемогою і побажали подальших успіхів у спорті, навчанні та особистому житті. Декан факультету професор університету Микола Ведмідь подарував чемпіонові книгу про історію нашого вишу. 

   26 жовтня на Дні відкритих дверей ХНАУ ім. В.В. Докучаєва чемпіона світу Владислава Авксентенка урочисто, на сцені актової зали, привітав ректор університету професор Олександр Ульянченко та вручив йому Подяку і форму лісівника.

   Владислав – не тільки талановитий спортсмен, він добра, толерантна, порядна людина, має повагу серед студентів. А минулого тижня він переміг на виборах голови студентського самоврядування гуртожитку №6, де мешкають здобувачі факультету лісового господарства.

   Від колективу викладачів, співробітників і студентів університету вітаємо Владислава Авксентенка з перемогами! Не зупиняйся, став амбітні цілі та впевнено йди до майбутніх перемог.

 

Вадим Полях,

помічник ректора з соціально- економічного розвитку

 

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
    

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок