Опубліковано: 29-05-2013, 11:27 / Переглядів: 258 / Новини / Культурно-масова діяльність


«Добрих рук майстерність»

  «Добрих рук майстерність»

 

     Кожен із нас має таланти. Хтось уже відкрив їх, а хтось ще шукає. Та це нескінченний процес пошуку себе, своєї суті. Інколи, навіть, не чекаєш від себе того, що йде від самої душі. Як казав М. Горький: «Талант -  це віра в себе, у свою силу».

     25 травня у виставковому залі бібліотеки пройшла виставка творчих робіт співробітників університету «Добрих рук майстерність».Виставка стала одним із заходів, що відбулися в університеті в День випускника ХНАУ.

     На огляд відвідувачів були представлені різноманітні витвори декоративно-прикладного мистецтва (вишивка, в’язання, різьба по дереву, оригамі), живопису тощо. Переглядаючи ці, насправді, талановиті роботи, на думку спадає  безліч питань, одне з яких — звідки в людині є такі приховані таланти. Хоча, мабудь, у кожній людині живе талант, але не всі його будять. І, на жаль, не всі мають упевненість для того, щоб поділитися ним з навколишнім світом. Адже здатність робити те, чому нас ніхто не вчив, це вже заслуговує особливого ставлення, пошани і захоплення.

     Як казав Сократ: «В кожній людині є сонце. Тільки дайте йому світити».

Сподіваємося, що наступного разу «сонце» ще більшої кількості умільців засяє у виставковому залі бібліотеки й своїми променями зігріє погляди небайдужих до творчості людей.

     Особливу подяку висловлюємо майстриням відділу науково-інформаційного забезпечення Соловей Тетяні та Богдановій Ганні  за чудові роботи, представлені на виставці.

    

Авторизація