Опубліковано: 4-11-2019, 11:16 / Переглядів: 367 / Новини / Конференції


Відкрита лекція «Фінансово-економічні аспекти та соціальні пріоритети функціонування ПП «Агропрогрес»

   31 жовтня 2019 року відбулася відкрита лекція «Фінансово-економічні аспекти та соціальні пріоритети функціонування ПП «Агропрогрес» Кегичівського району Харківської області», яку прочитав директор підприємства, заслужений працівник сільського господарства України Андрій Єрмійович Хвесик.

   Лекцію організовано та проведено в межах дії Договору про створення і функціонування на підприємстві філії кафедри менеджменту і адміністрування факультету менеджменту і економіки ХНАУ.  Модератор відкритої лекції – О.І. Гуторов, завідувач кафедри, доктор економічних наук, професор.

   На лекції були присутні науково-педагогічні працівники факультету менеджменту і економіки, факультету обліку і фінансів, агрономічного факультету; аспіранти спеціальностей 051 «Економіка» та 073 «Менеджмент»; здобувачі першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальностей 051 «Економіка», 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», 073 «Менеджмент», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

   Викладений лекційний матеріал викликав активний інтерес у слухачів, про що свідчить велика кількість питань, на які Хвесик А.Є. надав обґрунтовані відповіді. У заключному слові лектор закликав науковців до плідної співпраці та запросив студентів на виробничу практику в господарство.

   Члени організаційного комітету декан факультету менеджменту і економіки Ю.Л. Філімонов, декан факультету обліку і фінансів О.В. Горох, завідувач кафедри менеджменту і адміністрування О.І. Гуторов висловлюють подяку директору приватного підприємства «Агропрогрес» А.Є. Хвесику за цікаву та корисну лекцію, а також викладачам, аспірантам, здобувачам вищої освіти, які взяли участь у відкритому заході.

 

Завідувач кафедри менеджменту і адміністрування

О.І. Гуторов

 

   
   
   
   
   
   
   
   
    

Авторизація