Опубліковано: 12-11-2019, 10:19 / Переглядів: 348 / Профорієнтація / Культурно-масова діяльність


ЗДОБУВАЧІ ФАКУЛЬТЕТУ ОБЛІКУ І ФІНАНСІВ НАВЧАЮТЬСЯ НА ВИРОБНИЦТВІ

   Четвертого та п’ятого листопада 2019 р. з метою профорієнтації здобувачів 3–4 курсів першого (бакалаврського) рівня освіти та першого року навчання другого (магістерського) рівня освіти спеціальностей 071 «Облік і оподаткування» та 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» факультету обліку і фінансів, опанування ними професійних компетентностей із дисциплін «Аудит», «Аналіз господарської діяльності», «Податковий контроль», «Соціальна відповідальність», «Фінансовий облік», «Фінанси аграрних підприємств», «Податки в АПК», «Фінансове право», «Фінансова статистика», «Страхування» та «Економетрика» відбулися чергові виїзні практичні заняття на базі товариства з обмеженою відповідальністю «Малинівський склозавод». Заняття, проведені провідними фахівцями заводу, включали відвідування всіх виробничих цехів та відділів.

 

 

   Підприємство побудовано у 2007 р., є найсучаснішим скляним заводом в Україні з новітнім обладнанням (Horn, Сarmet, Emhart, Teka, SGCC).

 

   Малинівський склозавод має унікальні виробничі площі. Його номінальна виробнича потужність становить 240 т на добу, при цьому інфраструктура та виробничі цехи розраховані на виробництво 600 т на добу. Підприємство повністю автоматизовано на всіх етапах виробництва, має власний цех із підготовки склобою. Вигідне географічне положення і розвинена інфраструктура, розташування в одному з найбільших індустріальних регіонів України, наявність кваліфікованих кадрів і доступ до сировинної та клієнтської бази сприяють зниженню собівартості продукції серед українських виробників.

 

 

   Здобувачі дізналися, що в працівників підприємства є великий досвід роботи на заводах – лідерах склотарного виробництва України. Вони постійно підвищують свою кваліфікацію завдяки стажуванню на провідних склозаводах Західної Європи та в постачальників обладнання.

   Заняття проходили в активній формі; здобувачі не тільки уважно слухали, а й ставили різні питання про заготівлю і зберігання сировини, технологічну роботу ліній, контроль якості сировини і продукції, розрахунки з постачальниками і підрядниками, реалізацію продукції, оплату праці працівників підприємства, їх соціальний захист, кар’єрне зростання в умовах виробництва, охорону праці тощо.

 

 

 

   Практичні заняття такого типу направлені на розвиток у молоді універсальних навичок підприємницької та управлінської діяльності, підвищення фінансової та юридичної грамотності. Здобувачі отримали багато корисної інформації, ознайомилися з практичною діяльністю сучасного підприємства скляної промисловості.

 

 

   Дякуємо керівництву підприємства за пізнавальні та цікаві заняття на базі ТОВ «Малинівський склозавод» і адміністрації ХНАУ ім. В.В. Докучаєва за можливість отримати практичні знання.

 

Доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту

факультету обліку і фінансів  І.І. Рагуліна

    

Авторизація