Опубліковано: 12-11-2019, 10:50 / Переглядів: 547 / Профорієнтація / Наукова діяльність


ПЛІДНЕ ПОЄДНАННЯ ТЕОРІЇ ТА ПРАКТИКИ

   24 жовтня 2019 р. на кафедрі рослинництва ХНАУ ім. В.В. Докучаєва відбулася зустріч студентів, аспірантів і викладачів агрономічного факультету з випускниками, досвідченими фахівцями аграрної справи, заслуженими працівниками сільського господарства України ‒ Анатолієм Семеновичем Васеніним і Сергієм Васильовичем Гавриком.

   Анатолій Семенович Васенін уже понад 35 років очолює ФГ «Промінь» Богодухівського району Харківської області. Він займає активну громадянську позицію, представляючи і відстоюючи інтереси мешканців свого району як депутат Харківської обласної ради, входячи до складу комітету з питань аграрної політики.

   Сергій Васильович Гаврик працював на різних керівних посадах, а нині очолює передове господарство Богодухівського району ТОВ «Патріот-СВ», що спеціалізується на вирощуванні пшениці, кукурудзи, соняшнику, ячменю та сої.

   Кафедра рослинництва підтримує тісний зв’язок зі своїми випускниками, які зміцнюють авторитет кафедри, факультету й університету. Без перебільшення можна стверджувати, що Анатолій Семенович і Сергій Васильович ‒ найкращі випускники кафедри і факультету, успішні виробничники й адміністратори, які багато зробили для рідної кафедри.

   Керівники господарств, незважаючи на велику напруженість у роботі, прийняли запрошення колективу кафедри і знайшли можливість приїхати в рідний університет, щоб поділитися досвідом роботи.

   Під час зустрічі гості відкрили присутнім «секрет» власного успіху, ознайомили з напрямами діяльності своїх господарств, поділилися «рецептами» вирощування високих урожаїв стратегічних польових культур.

   Анатолій Семенович наголосив на важливій ролі науки у виробництві та зазначив, що ніколи не спиняється на досягнутому, постійно вчиться і впроваджує наукові досягнення. Він обґрунтував новітні принципи формування сівозмін з економічного погляду, розкрив важливе значення оптимізації системи живлення рослин та інтегрованого захисту їх від хвороб, шкідників і бур’янів.

   Сергій Васильович ознайомив слухачів із діяльністю свого господарства і поділився досвідом отримання високих урожаїв. При цьому наголосив, що високих результатів на виробництві досяг завдяки якісним знанням, отриманим у стінах університету. За це він подякував своїм викладачам, які підготували його до вирішення різнопланових «викликів» в аграрній сфері. Наприкінці зустрічі гості із задоволенням відповіли на численні запитання аудиторії.

   На цій важливій у житті агрономічного факультету події був присутній перший проректор університету, професор Шелудько Руслан Миколайович, який подякував Анатолію Семеновичу і Сергію Васильовичу за підтримку рідної альма-матер і активну співпрацю з кафедрою рослинництва; наголосив на необхідності консолідації науки з практикою та окреслив шляхи розвитку подальшого співробітництва.

   Після закінчення зустрічі між підприємствами і кафедрою рослинництва підписано договори про співпрацю.

 

Кафедра рослинництва

 

   
   
   
   
   
    

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок