Опубліковано: 19-11-2019, 08:30 / Переглядів: 298 / Новини / Спорт


Перемога важкоатлетів

   Сьомого листопада в спортивному комплексі ХПІ відбулася Спартакіада Харківської області з важкої атлетики серед міст обласного значення, районів та об’єднаних територіальних громад.

   Команду Роганської ОТГ представляли студенти ХНАУ ім. В.В. Докучаєва: Юрій Ковака, Валерій Голденков агрономічний факультет, (факультет обліку і фінансів) Юлія Кроленко, Владислав Резниченко,  (факультет інженерів землевпорядкування) Владислав Лисицький, Кирило Ворона а також доцент кафедри прикладної економіки і міжнародних економічних відносин Володимир Євгенійович Мещеряков і два учні аграрного ліцею Віталій Анпілогов та Микита Довгополов.

   В особистому заліку почесне третє місце посіли Юлія Кроленко і Владислав Резниченко. Друге місце виборов Володимир Євгенійович Мещеряков.

   Для багатьох спортсменів це були перші змагання, усі гідно боролися. Команда Роганської ОТГ, як і в минулого року, виборола перше місце в третій групі. Вітаємо наших спортсменів, бажаємо міцного здоров’я і подальших успіхів у навчанні та спорті.

 

Старший викладач кафедри

фізичного виховання

Євгеній Трегуб

 

   
   
   
   

 

    

Авторизація