Опубліковано: 19-11-2019, 08:30 / Переглядів: 625 / Новини / Спорт


Перемога важкоатлетів

   Сьомого листопада в спортивному комплексі ХПІ відбулася Спартакіада Харківської області з важкої атлетики серед міст обласного значення, районів та об’єднаних територіальних громад.

   Команду Роганської ОТГ представляли студенти ХНАУ ім. В.В. Докучаєва: Юрій Ковака, Валерій Голденков агрономічний факультет, (факультет обліку і фінансів) Юлія Кроленко, Владислав Резниченко,  (факультет інженерів землевпорядкування) Владислав Лисицький, Кирило Ворона а також доцент кафедри прикладної економіки і міжнародних економічних відносин Володимир Євгенійович Мещеряков і два учні аграрного ліцею Віталій Анпілогов та Микита Довгополов.

   В особистому заліку почесне третє місце посіли Юлія Кроленко і Владислав Резниченко. Друге місце виборов Володимир Євгенійович Мещеряков.

   Для багатьох спортсменів це були перші змагання, усі гідно боролися. Команда Роганської ОТГ, як і в минулого року, виборола перше місце в третій групі. Вітаємо наших спортсменів, бажаємо міцного здоров’я і подальших успіхів у навчанні та спорті.

 

Старший викладач кафедри

фізичного виховання

Євгеній Трегуб

 

   
   
   
   

 

    

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок